Złoty uśmiech pupila

Dostępność: W magazynie

34,00 zł
LUB

Złoty uśmiech pupila

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Od dziś Twój pies może zostać prawdziwym "gangsta" i objąć władanie na dzielni. Rzuć mu piłeczkę, a odwdzięczy Ci się pięknym, złotym uśmiechem pełnym zrozumienia.

Opis produktu

Twój piesek na pewno kocha zabawę. Skacze, szczeka, tarza się w trawie, a później szczerzy kły i dyszy zadowolony? O to chodzi! Ale tu nie znajdziesz pospolitego gryzaka. My nie proponujemy Ci nudnej piłeczki, o nie, to nie sklep zoologiczny jakie spotykasz na każdym rogu. Tutaj kupisz zabawkę dla psiego bossa na dzielni!


Uwaga, uwaga! Jedyny w swoim rodzaju… złoty uśmiech dla pupila! Tak, Twój pies może już dziś poszczycić się pięknym, trwałym i wyjątkowym uśmiechem. Dzięki niemu zdobędzie serca wszystkich kobiet. Za taki uśmiech dostaje się coś więcej niż mizianie za uchem! Zaś mężczyźni będą musieli docenić finezję takiej psiej zabawki. Drodzy panowie wybaczą ale złote zęby, wiadomo, gangsterka, żadne tam pchełki czy inne burki łańcuchowe. Dlatego wiesz co masz robić, tworzycie zgrany zespół więc nie wahaj się ani chwili. On zrobiłby dla Ciebie to samo.


Piłka, pies , właściciel i skwer – tylko tyle do szczęścia potrzeba! Dzięki naszej zabawce Twój psiak zdobędzie na dzielni +50 do popularności i + 100 do szacunku. No i ten uśmiech…


Specyfikacja:
-Złoty uśmiech pupila – Pimp Chew Toy,
-zabawka dla psa,
-kolor: różowo-złoty,
-zabawka o kształcie piłeczki z dodanym ozdobnym uśmiechem,
-materiał: guma,
-wymiary: ok. 7 x 6 x 7 cm.
-producent: Thumbs Up,
-Uwaga! Podczas zabawy piłeczką należy pilnować psa.
-Uwaga! Z uwagi na bezpieczeństwo psa przed każdą zabawą sprawdź czy piłeczka nie ma mechanicznych uszkodzeń, rozerwań, ostrych elementów. W razie stwierdzenia uszkodzenia zalecamy wymianę zabawki na nową. 

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Krawat z instrukcją

Krawat z instrukcją

29,00 zł
Kubek Miś/Panda

Kubek Miś/Panda

74,00 zł
Wąsate słomki

Wąsate słomki

19,00 zł
Lodowe szczęki

Lodowe szczęki

34,00 zł
Misiek piknikowy

Misiek piknikowy

104,00 zł