Zombie żel

Dostępność: Brak w magazynie

29,00 zł

Żel pod prysznic - Zombie

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Możesz nie być zombie, ale pachnieć jak jeden z nich. Żel do kąpieli stylizowany na krew zombie – dla wszystkich miłośników żywych trupów.

Opis produktu

Może tego nie wiecie, ale jednym ze sposobów uniknięcia pogryzienia prze zombie jest wymazanie się cuchnącą i lepką krwią jednego z nich. W sumie może być krew jakiegokolwiek truposza, byle śmierdziała i zabijała zapach żywych istot. Ale nie proponujemy Wam aż tak drastycznych rozwiązań, a dla fanów żywych trupów lub jak kto woli Walking Dead mamy pięknie pachnący, "zombiakowy" żel do kąpieli.


Zapakowany w woreczek do transfuzji krwi oznaczony wynikiem „Z-Rh pozytywne”, intensywnie zielony i zapewniający 100% ochronę przed atakiem umarlaków żel, sprawi że gdy nadejdzie TEN dzień, będziesz gotów. Wygląda jakby ktoś spuścił z zombie zgniłą krew i o to chodzi. Oto sposób na zombiaki i codzienną higienę.


Zombie żel to idealny pomysł na prezent dla fana filmów o chodzących trupach. Jeśli Walking Dead to jego ulubiona dobranocka, namiętnie gra w Dead Island lub Resident Evil, a Czesia cytuje co chwilę, to nie musisz daleko szukać by sprawić mu przyjemność.


Specyfikacja:
-żel pod prysznic w stylu zombie,
-opakowanie stylizowane na woreczek do transfuzji krwi,
-kolor: zielony,
-zapach: owocowy,
-pojemność: 380 ml,
-Uwaga! Zawiera krew zombie, stosować na skórę w celu maskowania ludzkiego zapachu, połknięcie płynu może skutkować zamianą w żywego trupa. 

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Portfel granat

Portfel granat

44,00 zł
Naboje AK-47 - formy lodowe

Naboje AK-47 - formy lodowe

34,00 zł
Baseballowy wałek do ciasta

Baseballowy wałek do ciasta

69,00 zł
Lodowe mózgi

Lodowe mózgi

19,00 zł
Krwawy żel pod prysznic

Krwawy żel pod prysznic

34,00 zł