Zaparzaczka do herbaty – Umbrella

49,00 zł
LUB

Zaparzaczka do herbaty – Umbrella

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Oto parasol na każdą pogodę. A dokładniej: zaparzaczka która sprawdzi się zarówno w deszczowy dzień czy słoneczny poranek.

Opis produktu

Mamy dla Ciebie gadżet na każdą pogodę. Nie ważna pora roku, godzina, ani aura za oknem. Doskonale sprawdzi się gdy na dworze szaleje wichura, leje deszcz, czy praży wakacyjne słońce. Bowiem taki parasol zawsze warto mieć, szczególnie gdy największą ochotę masz na chwilę relaksu przy herbacie!


Umbrella – czyli zaparzaczka do herbaty w kształcie wdzięcznej, niebieskiej parasolki. Jest na tyle mała, że zmieści się nawet w filiżance, ale wystarczająco pojemna by pomieścić dosyć herbacianych liści również na duży kubek. Jej rączka służy za uchwyt, który możesz zaczepić o ściankę naczynia. Dzięki temu nie będzie potrzeby wyławiania zaparzaczki z gorącego napoju. Taaak, nie ma nic lepszego w deszczowy dzień niż kubek gorącej herbaty. I parasol którego nie porwie Ci porywisty wiatr.


Jej obsługa jest prosta jak… rozłożenie parasola. Wystarczy pociągnąć za rączkę i Umbrella rozłoży się na dwie części. Do czaszy wsypujesz wybraną ilość liści herbaty i zamykasz wkładając w nią drugi element zaparzaczki. Jest ona wykonana z elastycznego silikonu, dzięki czemu łatwo ją rozłożyć, umyć oraz złożyć. Zaś złożone w całość poszczególne elementy przylegają do siebie na tyle szczelnie by nie było możliwości przypadkowego otwarcia się zaparzaczki np. pod wpływem gorącej wody.


Idealny gadżet dla wszystkich miłośników herbaty i designu. Z takim parasolem żadna pogoda Ci nie straszna.


Specyfikacja:
-zaparzaczka do herbaty – Umbrella,
-producent: Ototo Design,
-kolor: niebieski,
-materiał: silikon,
-wymiary: 9,5 x 5 x 5 cm,
-można myć w zmywarce.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Ze względu na występowanie drobnych elementów, których połknięcie może grozić zadławieniem produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3-go roku życia. Produkt posiada funkcjonalne ostre krawędzie lub elementy.


Sprawdź także inne zaparzaczki do herbaty.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Muffintops – foremki do muffinek

Muffintops – foremki do muffinek

Normalna cena: 69,00 zł

Cena promocyjna: 49,00 zł

Zaparzaczka do herbaty - Teasub

Zaparzaczka do herbaty - Teasub

49,00 zł
Kubek Hot or Not

Kubek Hot or Not

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 19,00 zł

Donut forget – karteczki memo

Donut forget – karteczki memo

29,00 zł
Bandycki dzbanek

Bandycki dzbanek

Normalna cena: 99,00 zł

Cena promocyjna: 49,00 zł