Zaparzaczka do herbaty - Teasub

49,00 zł
LUB

Zaparzaczka do herbaty - Teasub

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Możesz z nią wypić morze herbaty. Teasub ugasi oceany pragnienia i okiełzna ławicę herbacianych fusów.

Opis produktu

Nie musisz jechać na wakacje na jachcie czy nurkować z rekinami by oderwać się od codzienności. Klimat morskiej przygody jest bowiem na wyciagnięcie ręki… w kapciach i z herbatą w kubku. Teasub przemierzył oceany herbaty by zabrać Cię w podróż… ku błogiemu relaksowi.


Zaparzaczka w kształcie żółtej łodzi podwodnej umili popołudnie każdemu, nie tylko amatorom nurkowania. Jej wesoły wygląd poprawi Tobie nastrój choćby i  w najbardziej dołujący dzień, przypominając, że jeszcze tylko chwila, moment i znów będą wakacje.


Zaledwie parę kroków dzieli Cię od udania się łodzią podwodną w podróż ku majaczącemu na horyzoncie relaksowi. Nastaw wodę, otwórz właz Teasub, wsyp do środka ulubioną  mieszankę i zamknij ponownie zaparzaczkę. Następnie nalej gorącej wody do ulubionego kubka lub filiżanki i pozwól naszej łodzi eksplorować naczynie, pływać na gorących prądach czy nawet osiąść na chwilę na dnie. Pozostaje już tylko wyciągnąć się wygodnie na kanapie, popijać herbatę i oddać się zasłużonemu relaksowi.


Teasub to idealny gadżet dla wielbicieli praktycznego designu. Doskonale wywiązuje się ze swojej roli zaparzaczki do herbaty poskramiając niesforne dotychczas listki i fusy. Dzięki pomysłowemu zamknięciu z łatwością napełnisz ją herbatą jak również opróżnisz po użyciu. Dzięki wykonaniu z silikonu łatwo się myje i nie przetrzymuje zapachów.


Specyfikacja:
-zaparzaczka do herbaty – Teasub,
-producent: Ototo Design,
-kolor: żółty,
-materiał: silikon,
-wymiary: 5,7 x 3,2 x 5,5 cm,
-można myć w zmywarce.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Ze względu na występowanie drobnych elementów, których połknięcie może grozić zadławieniem produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3-go roku życia. Produkt posiada funkcjonalne ostre krawędzie lub elementy.


Sprawdź także inne zaparzaczki do herbaty.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Kubek Twardziela

Kubek Twardziela

45,00 zł
Bandycki dzbanek

Bandycki dzbanek

Normalna cena: 99,00 zł

Cena promocyjna: 49,00 zł

Kartonik na mleko

Kartonik na mleko

49,00 zł
Zaparzaczka do herbaty – Moby Tea

Zaparzaczka do herbaty – Moby Tea

Normalna cena: 32,00 zł

Cena promocyjna: 29,00 zł

Kubek Hot or Not

Kubek Hot or Not

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 19,00 zł