Zaparzaczka do herbaty - Teasub

Dostępność: W magazynie

49,00 zł
LUB

Zaparzaczka do herbaty - Teasub

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Możesz z nią wypić morze herbaty. Teasub ugasi oceany pragnienia i okiełzna ławicę herbacianych fusów.

Opis produktu

Nie musisz jechać na wakacje na jachcie czy nurkować z rekinami by oderwać się od codzienności. Klimat morskiej przygody jest bowiem na wyciagnięcie ręki… w kapciach i z herbatą w kubku. Teasub przemierzył oceany herbaty by zabrać Cię w podróż… ku błogiemu relaksowi.


Zaparzaczka w kształcie żółtej łodzi podwodnej umili popołudnie każdemu, nie tylko amatorom nurkowania. Jej wesoły wygląd poprawi Tobie nastrój choćby i  w najbardziej dołujący dzień, przypominając, że jeszcze tylko chwila, moment i znów będą wakacje.


Zaledwie parę kroków dzieli Cię od udania się łodzią podwodną w podróż ku majaczącemu na horyzoncie relaksowi. Nastaw wodę, otwórz właz Teasub, wsyp do środka ulubioną  mieszankę i zamknij ponownie zaparzaczkę. Następnie nalej gorącej wody do ulubionego kubka lub filiżanki i pozwól naszej łodzi eksplorować naczynie, pływać na gorących prądach czy nawet osiąść na chwilę na dnie. Pozostaje już tylko wyciągnąć się wygodnie na kanapie, popijać herbatę i oddać się zasłużonemu relaksowi.


Teasub to idealny gadżet dla wielbicieli praktycznego designu. Doskonale wywiązuje się ze swojej roli zaparzaczki do herbaty poskramiając niesforne dotychczas listki i fusy. Dzięki pomysłowemu zamknięciu z łatwością napełnisz ją herbatą jak również opróżnisz po użyciu. Dzięki wykonaniu z silikonu łatwo się myje i nie przetrzymuje zapachów.


Specyfikacja:
-zaparzaczka do herbaty – Teasub,
-producent: Ototo Design,
-kolor: żółty,
-materiał: silikon,
-wymiary: 5,7 x 3,2 x 5,5 cm,
-można myć w zmywarce.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Ze względu na występowanie drobnych elementów, których połknięcie może grozić zadławieniem produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3-go roku życia. Produkt posiada funkcjonalne ostre krawędzie lub elementy.


Sprawdź także inne zaparzaczki do herbaty.

Polecamy również