Zaparzaczka do herbaty - Manat

Dostępność: W magazynie

39,00 zł
LUB

Zaparzaczka do herbaty - Manat

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Herbata z manata, w środku zimy, w pełni lata. Zaparzaczka do herbaty dla miłośników miłego towarzystwa przy kubku aromatycznego napoju.

Opis produktu

Kompan Mr. Tea o równie przyjemnym zastosowaniu – jest zaparzaczką do herbaty. Napełniony ulubioną mieszanką będzie uroczo wychylał się z Twojego kubka, a dodatkowo dotrzyma Ci towarzystwa bez względu na porę dnia.


Nie ma to jak dobra herbata, zrobiona z ulubionej mieszanki, aromatyczna i… pełna fusów. Co by nie powiedzieć sypana zawsze wygra z tą pakowaną w torebeczki, nawet jeśli mają nie wiadomo jak nowoczesny kształt i wesołe zawieszki. Jest lepsza, bardziej aromatyczna i pozwala na nieograniczone tworzenie nowych mieszanek a przede wszystkim możesz samodzielnie dobrać proporcje choćby na miniaturową filiżankę. Dokładnie tak jak chcesz… tylko te fusy. Oto nasz sposób na picie sypanej herbaty: jest słodki, uwielbia gorące kąpiele i… jest wielorazowy. Manat – zaparzacz do herbaty który poskromi wszystkie fusy!


Jego budowa i zastosowanie są prostsze niż myślisz. Wystarczy otworzyć (dzięki specjalnej budowie robisz to jednym ruchem, a i złożyć nie da się „tył na przód”), wsypać odmierzoną ilość herbaty do „ogona”, zamknąć i wsadzić do naczynia z gorącą wodą. Zwierzak z łatwością przytrzyma się łapkami ścianki naczynia i pomoczy swój ogon. Specjalny wysokiej jakości silikon użyty do jego produkcji sprawia że zaparzacz nie odkształca się pod wpływem temperatury (czyli nie otworzy się przypadkiem w trakcie pluskania w herbacie), ani nie trzyma zapachów. Prosta budowa pozwala łatwo go opróżnić i umyć. A czy już wspominaliśmy że jest słodki i uroczo uśmiecha się znad krawędzi kubka?


Polecamy na prezent dla wszystkich smakoszy herbaty i wielbicieli uroczych gadżetów. Taki kompan do herbaty na pewno Wam się spodoba!


Specyfikacja:
-zaparzaczka do herbaty – Manat
-producent: Fred & Friends,
-kolor: szary,
-materiał: silikon,
-wymiary: ok. 8 x 6,5 x 4 cm,
-można myć w zmywarce.


Sprawdź także inne zaparzaczki do herbaty.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zaparzaczka do herbaty - Mr. Tea

Zaparzaczka do herbaty - Mr. Tea

39,00 zł
Trudne puzzle - kawa

Trudne puzzle - kawa

39,00 zł
Dwukaratowy kubek

Dwukaratowy kubek

48,00 zł
Facebookowy kubek – Like Tea

Facebookowy kubek – Like Tea

29,00 zł
Nastrojowy kubek – Złośnik

Nastrojowy kubek – Złośnik

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 19,00 zł