Zaparzaczka do herbaty - Konik morski

39,00 zł
LUB

Zaparzaczka do herbaty - Konik morski

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Konik morski który z każdego naczynia zrobi swoje małe herbaciarium. Uroczy zaparzacz do herbaty rodem z rajskiej wyspy z radością zamieszka w Twoim kubku.

Opis produktu

Od dziś żeby przenieść się na rajską wyspę i spotkać koniki morskie nie musisz rezerwować wycieczki! Weź ulubiony kubek, wybierz herbatę i spędź miłe popołudnie z naszą zaparzaczką. Ten konik morski umili dzień zarówno wielbicielom podróży jak i miłośnikom zwierząt, a najbardziej smakoszom herbaty oczywiście.


Koniki morskie to przesympatyczne zwierzątka i jeden z nich postanowił zamieszkać w kubku herbaty. Jest uroczy, kocha herbaciane kąpiele i nie kręci nosem ani na earl greya, ani na żadną inną mieszankę. Ale co najważniejsze – nie cierpi siedzieć sam, więc jak najprędzej wybaw go z opresji i zaproś do siebie. Twój kubek, szklanka, filiżanka – każde z nich może zostać nowym, miniaturowym akwarium dla naszego zwierzaka. Chociaż tutaj chyba lepiej pasowałaby nazwa: herbaciarium.


Zasada działania tej zaparzaczki jest prosta i jednocześnie sprytna. Konik wykonany jest z elastycznego silikonu dzięki czemu łatwo go rozłożysz na dwie części: głowę i tułów. Wsyp do niego wybraną herbatę i z powrotem złóż w całość. Nalej do kubka gorącą wodę i włóż do środka konika w ten sposób by pyszczkiem przytrzymał się krawędzi naczynia. Dzięki temu zabiegowi i sprytnej budowie gadżetu, nie utonie on w herbacie! W ten sposób każdego dnia możesz przenieść się w tropiki, bez potrzeby kupowania żywego zwierzątka ani wychodzenia z domu.


Zaparzaczka w kształcie konika morskiego to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję. Miłośnicy zwierząt, zoolodzy, podróżnicy i oczywiście wielbiciele herbaty – każdy będzie nim zachwycony.


Specyfikacja:
-Zaparzaczka do herbaty – Konik morski (Tea Horse Tea Infuser),
-zaparzacz do herbaty w formie sympatycznego konika morskiego,
-idealny do kubków, szklanek oraz małych i dużych filiżanek,
-kolor: żółty,
-materiał: silikon,
-wymiary: ok. 10 x 6 x 4 cm,
-Przed pierwszym użyciem produkt należy dokładnie umyć.
-Można myć w zmywarce. Nie używać w kuchence mikrofalowej!
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Sprawdź także inne zaparzaczki do herbaty.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zaparzaczka do herbaty - Manat

Zaparzaczka do herbaty - Manat

39,00 zł
Kubek Kotek - Czarny

Kubek Kotek - Czarny

59,00 zł
Lisi kubek

Lisi kubek

59,00 zł
Gorący Cupcake - podgrzewacz do kubków

Gorący Cupcake - podgrzewacz do kubków

59,00 zł
Zaparzaczka do herbaty - Leniwiec

Zaparzaczka do herbaty - Leniwiec

39,00 zł