YolkPig – Świnka do jajek

Dostępność: W magazynie

39,00 zł
LUB

YolkPig – Świnka do jajek

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Jest różowa, idealnie krąglutka i zna swoje miejsce… w kuchni. YolkPig, czyli świnka która o każdej porze dnia czy nocy z radością pomoże Ci w gotowaniu.

Opis produktu

Każdy z nas musi to zrobić w swoim życiu. Nie ma od tego odwrotu i nie ważne, czy akurat umierasz z głodu mieszając ciasto na omlety czy też po mistrzowsku przygotowujesz kolejną pavlovą. Oddzielić żółtko od białka trzeba umieć, koniec i kropka.
Wiec jeśli nadal wpada Ci złośliwie kawałek skorupki, żółtko rozlewa się i miesza z białkiem a Ty myślisz że mama używa kuchennej wersji pola siłowego, że jej się ta sztuka zawsze udaje to pora zaprosić do domu świnkę.


Oto pierwsza na świecie świnka kuchenna! Wbrew pozorom jest czysta, dobrze ułożona i bardzo pomocna. Jej magiczny talent to mistrzowskie oddzielanie żółtek od białek. Oto jak ona to robi.


Delikatnie rozbij jajko i zawartość wylej do miseczki. Następnie ściśnij YolkPig za brzuch i przyłóż jej ryjek do żółtka. Jak tylko rozluźnisz uchwyt świnka zassie żółtko do swojego brzucha, skąd możesz je przelać do innego naczynia, wystarczy ponownie ścisnąć świnkę. Prosty i zawsze skuteczny sposób, że aż mama nie uwierzy!


Idealny pomocnik kiedy chcesz zrobić np. czaszkę z jajek sadzonych. Wystarczy najpierw wylać białko do formy a następnie umieścić oczy z żółtek przy pomocy świnki. Dzięki temu że świnka wykonana jest z silikonu i nie ma szczelin, ani ostrych krawędzi bez problemu dokładnie ją umyjesz (szczególnie w środku) po każdym użyciu.


Świnka do jajek jest tak prosta w obsłudze że nawet dzieci przekonają się do pomagania w kuchni. Z resztą nie od dziś wiadomo. że jajka i boczek to duet doskonały.


Specyfikacja:
-YolkPig – Świnka do jajek,
-gadżet służy do oddzielania żółtka z jajka od białka,
-kolor: świński róż,
-wymiary: 8,2 x 6 x 5 cm,
-średnica otworu: ok. 2,4 cm,
-materiał: silikon,
-producent: Peleg Design.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 6-go roku życia.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

YolkFish – Rybka do jajek

YolkFish – Rybka do jajek

39,00 zł
Foremka do jajek – sowa

Foremka do jajek – sowa

39,00 zł
Solniczka i pieprzniczka - Bokserzy

Solniczka i pieprzniczka - Bokserzy

34,00 zł
Jumbo – Słonik na sztućce

Jumbo – Słonik na sztućce

69,00 zł
Nessie - potworna chochla

Nessie - potworna chochla

49,00 zł