Czas realizacji zamówienia

Twoje zamówienie wysyłamy błyskawicznie. Serio. Nie musisz wierzyć nam na słowo, ani sugerować się opiniami naszych klientów. Najlepiej przekonać się na własnej skórze!

Co to znaczy szybka wysyłka?

Paczka jedzie do Ciebie jeszcze zanim zdecydujesz, co chcesz kupić

Cóż, o ile każdy ma inne poczucie czasu, nasz magazyn nie szczędzi na kawie i zapale do pracy. Bo, to, że odebrać gadżety w naszym Showroomie możesz już w moment po złożeniu zamówienia, na pewno wiesz. Ale wysłać paczkę tak, żeby już następnego ranka była w doręczeniu, zupełnie jak świeże bułeczki z piekarni to sztuka godna wirtuoza. U nas to standard. Ale nie będziemy Cię przekonywać, złóż zamówienie, poczekaj momencik na maila z linkiem do śledzenia paczki i przekonaj się, jak dobrzy jesteśmy! Gdybyśmy mieli choć chwilę czasu, sami byśmy sobie gratulowali.

Zamów do 13:00, wyślemy tego samego dnia (pn-pt)

Jednak przejdźmy do konkretów: czas i termin realizacji, czyli kiedy możesz się spodziewać przesyłki.

Odpowiedź do prostszych nie należy, ale staramy się pakować paczki aż do momentu przyjazdu kuriera. Ale jak tylko znajdziemy wolną parę rąk, bierzemy się też za te dosłownie sprzed chwili. Standardem dla nas jest, że zamówienia złożone w dni pracujące do godziny 13 nadajemy nawet tego samego dnia. A to w skrócie znaczy, że jak zamówisz w środę, to przesyłkę możesz mieć u siebie nawet następnego dnia.

Pancerna paczka odporna na kuriera

Ale nam nie zależy tylko na szybkości, ale na Twoim zadowoleniu. Dlatego wszystkie paczki pakujemy bardzo solidnie. Nie szczędzimy wypełniaczy, folii bąbelkowej ani kartonu, bo najważniejsze, żeby przesyłka dojechała nie tylko szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie! W końcu to może być prezent!