Wąsate słomki

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny

Normalna cena: 19,00 zł

Cena promocyjna: 9,00 zł

Wąsate słomki

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Mustache czyli wąs, a raczej Wąs… na słomki do napojów. Świetny sposób na rozruszanie imprezy w prawdziwie lordowskim stylu.

Opis produktu

Pewnie znasz hasło „party like a lord” i o ile żeby zrobić dobrą imprezę niewiele potrzeba, to już lordowska otoczka… czyli popularny wąs nie jest każdemu dana do osiągnięcia. Dlatego mamy dla Ciebie zestaw awaryjnych, lordowskich, będących szczytem elegancji wąsów. Nie trzeba ich przyklejać sobie nad górną wargą ani robić dziubka żeby nie spadły. Wystarczy je zaczepić na słomce. Efekt mustachowego wyglądu gwarantowany!


Pięć różnych wąsów przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym imprezowiczom. Sumiaste, wywinięte a nawet diabelskie - wedle gustu i wąsatych preferencji.


Spraw by Twoje drinki nabrały lordowskiego charakteru. Tych wąsów możesz używać wiele razy, wystarczą odpowiednie słomki. Dodaj do nich zabawne kostki lodu, a organizowane przez Ciebie imprezy przejdą do legendy. Polecamy je na każdą imprezę, od urodzin po wieczorki panieńskie czy kawalerskie, a na Halloween mogą stanowić idealne uzupełnienie Twojego przebrania.


Specyfiacja:

-zestaw zawiera 5 różnych modeli wąsów i 5 zginanych słomek,
-wąsy posiadają mocowanie odpowiednie do słomek o średnicy 0.8 cm,
-mocowanie umieszczono w dolnej części wąsów,
-kolor wąsów: czarny,
-kolor słomek: niebieski,
-materiał: tworzywo sztuczne,
-wymiary wąsów: ok. 7 x 2,7 x 0,2 mm w zależności od modelu.
Uwaga! Nie zmywać w zmywarce. Nie używać w kuchence mikrofalowej ani w piekarniku. Myć miękką gąbką z użyciem łagodnych środków czystości.

Polecamy również