Vodka – butelka dla chłopca

24,00 zł
LUB

Vodka – butelka dla chłopca

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Idealny prezent dla małego chłopca. Dosłownie wyssie z niej razem z mlekiem dystans i poczucie humoru!

Opis produktu

Chłopiec na wyprawkę dostaje niebieskie spodenki, niebieski kocyk oraz obowiązkowy niebieski śliniaczek. Najlepiej żeby wszystko było na niebiesko, w końcu to męski kolor! Ale poza błękitnymi, niebieskimi i granatowymi akcesoriami dziecku nie może zabraknąć jednej rzeczy: niebieskiej butelki. Daj mu to o czym nikt inny nie pomyśli, a w zalewie misiów, samochodzików i śpioszków wyróżnisz się absolutnie oryginalnym prezentem.


Wykaż się sprytem, zaoszczędź sobie stresu i duuuużo czasu. A żeby osiągnąć efekt jedynego w swoim rodzaju prezentu dla malucha nie musisz spędzać tygodni w sklepie z zabawkami i dowodzić przewagi pluszowego misia nad szmacianym niedźwiadkiem. Butelka na mleko z zabawnym napisem Vodka nie zginie pod stosem pluszaków i pieluszek. Ona zaskoczy, rozbawi i oczaruje każdego!


Butelka na mleko ozdobiona jest niebieskim (a jakże!) napisem Vodka. Nie ma osoby która nie zaśmiałaby się na jej widok, szczególnie jeśli maluch akurat wesoło będzie z niej popijał swój przydział mleka. A jako, że to gadżet przekorny i zabawny, dzięki niemu zagwarantujesz malcowi od najwcześniejszych dni solidną dawkę poczucia humoru i dystansu do życia. Dosłownie wyssie je z mlekiem z tej butelki! Z taką wyprawką chłopak da sobie radę w życiu i zaskarbi sobie sympatię absolutnie każdej mijanej na spacerach osoby! Oczywiście do swojej 18-stki chłopak może jedynie pić z tej butelki mleko! 


Specyfikacja:
-butelka dla chłopca – Vodka,
-butelka jest przezroczysta i ozdobiona napisem oraz podziałką pojemności,
-kolor: przezroczysty,
-kolor napisu i zakrętki: niebieski,
-pojemność: 240 ml,
-wymiary: 20 x 5,5 x 5,5 cm,
-materiał: plastik (nie zawiera BPA), silikon,
-producent: Invotis.
-Żarty żartami ale wiecie, to butelka na mleko, soczki i inne takie. Dzieci do 18 roku życia nie powinny wiedzieć co to alkohol! 
-Uwaga! Może powodować natychmiastowe zyskanie dystansu do życia, zwiększać poczucie humoru oraz wywoływać powszechną wesołość… i to wszystko bez choćby jednego promila!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Arthur – Podstawka na jajko

Arthur – Podstawka na jajko

39,00 zł
Baby Kocyk z rękawami

Baby Kocyk z rękawami

85,00 zł
Opaska UV

Opaska UV

19,00 zł
Gigantyczny kieliszek do martini

Gigantyczny kieliszek do martini

49,00 zł