Udekoruj swój kubek - Kotki

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Sposób na oryginalne kubeczki w kilka minut. Udekoruj swoje kubki trzeba uroczymi kotkami w super prosty sposób.

Opis produktu

Jak w kilka minut w prosty sposób trwale udekorować swoje kubki? Zrób z nich urocze kocie mordki dzięki naszemu superprostemu patentowi. To bardzo proste!


Potrzebujesz trzech kubków pozbawionych nadruków, myjki, miseczki, wody, piekarnika i opakowania naszych magicznych naklejek. Czyli potrzebujesz iść do: kuchni. Kubki mogą być kolorowe np.: biały, czarny i pomarańczowy, wtedy efekt będzie naprawdę cudowny ale tylko od Ciebie zależy jakie koty powitasz w swoim domu.  Najpierw odtłuść każdy kubek – wystarczy umyć je wodą z delikatnym płynem do zmywania i osuszyć. Następnie zamocz wybraną naklejkę w wodzie aby arkusz papieru równomiernie nasiąkł. Zmocz odpowiedni kubek wodą, przymierz wzór na kubku i delikatnie zdejmując bibułkę przyklejaj wzór kotka na ściankę naczynia. Sprawdź czy koci pyszczek został równo przyklejony i jeśli wszystko poszło gładko, możesz delikatnie wytrzeć nadmiar wody z naklejki za pomocą materiałowej, miękkiej ściereczki. To jest też moment w którym możesz wygładzić ewentualne nierówności. Tak samo jeśli zauważysz, że jakieś bąble powietrza dostały się pod wzór możesz delikatnie je usunąć pocierając ściereczką powierzchnię kubka. Zrobione? Odstaw kubek na ok. 2 godziny w jakieś jasne, ciepłe miejsce. Jeśli uznasz, że wybrany motyw jest już suchy nagrzej piekarnik na 200 stopni Celsjusza i umieść w nim swój kubek na około 10 minut. Po tym czasie wyjmij kubek z piekarnika, ale pamiętaj, że będzie gorący, wiec użyj kuchennej rękawicy. Daj mu ostygnąć i ciesz się uroczym kiciusiem który z chęcią dotrzyma Ci towarzystwa o każdej porze.


Naklejki są półprzezroczyste więc kolor kotów będzie zależał od tego jakiej barwy kubka użyjesz. I pamiętaj, że mimo iż naklejka impregnowana w ten sposób jest trwała, należy jej się jednak specjalne traktowanie. Nie zostawiaj kubka w wodzie na dłuższy czas, myj miękką myjką z użyciem delikatnego środka czystości, nie używaj w kuchence mikrofalowej, piekarniku ani zmywarce a będziesz długo cieszyć się uśmiechniętym kubkiem.


Idealny pomysł na prezent dla wszystkich wielbicieli kotów jak i kolekcjonerów kubków. A mając aż trzy koty możesz zawsze podzielić się nimi z najlepszymi przyjaciółmi!


Specyfiakcja:
-Udekoruj swój kubek – Kotki (Decalize Your Mug – Cats),
-naklejka dekoracyjna na kubki i szklanki,
-w zestawie znajdują się 3 różne szablony do kalkomanii oraz instrukcja obsługi,
-naklejka trwała,
-każda naklejka jest półprzezroczysta,
-kolor: wielobarwny,
-wymiary: 16,5 x 9,3 cm,
-producent: Mustard.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką!
-Uwaga! Nie zostawiaj kubka w wodzie na dłuższy czas, myj miękką myjką z użyciem delikatnego środka czystości, nie używaj w kuchence mikrofalowej, piekarniku ani zmywarce!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Magnetyczne zakładki - Szalone Koty

Magnetyczne zakładki - Szalone Koty

19,00 zł
Zaparzaczka do herbaty - Kotek

Zaparzaczka do herbaty - Kotek

49,00 zł
Znaczniki do kieliszków - Kotki

Znaczniki do kieliszków - Kotki

39,00 zł
Uśmiechnięty Kot - kubek zmieniający kolor

Uśmiechnięty Kot - kubek zmieniający kolor

Normalna cena: 59,00 zł

Cena promocyjna: 49,00 zł

Kubek Kotek zmieniający kolor

Kubek Kotek zmieniający kolor

79,00 zł