Tocky

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Kolejny świetny gadżet należący do rodziny uciekających budzików. Jeżeli jesteś śpiochem i wydaje Ci się, że nic ani nikt nie zmusi Cię do wstania z łóżka, to wypróbuj Tocky’ego.

Opis produktu

Tocky to młodszy brat dobrze Wam znanego Clocky’ego. Został stworzony przez inżynierów z Nanda Home Inc.  i należy do małej, ale bardzo sympatycznej rodziny uciekających budzików.


Jak przystało na młodszego brata, Tocky jest trochę mniejszy, ale za to bardziej zaawansowany technicznie.  Nie posiada kółek, ale dzięki specjalnemu, wbudowanemu mechanizmowi potrafi zeskoczyć z szafki, poturlać się w bok i schować gdzieś w Twoim pokoju. Oczywiście tak ukryty, zacznie po chwili budzić Cię głośnym dzwonkiem. Chyba nie musimy mówić, że nie ma możliwości żebyś nie wstał z łóżka?


Tocky - zestaw budzików


Z zupełnie nowych funkcji, poprzez wbudowany mikrofon Tocky ma możliwość nagrania własnego dźwięku, który zastąpi klasyczny dzwonek budzika (ujadania psów, rozbijanie szkła czy stukanie garnkami powinno być w sam raz nawet dla bardzo zatwardziałego śpiocha) oraz możliwość wgrania muzyki w formacie mp3, czyli np. ulubionej pisenki.


Całkowicie zmienił się też sposób obsługi budzika. Zamiast guzików budzik ma interfejs dotykowy. Aby zmienić godzinę lub dźwięk budzika wystarczy po prostu przesunąć palcem po tarczy.


Na koniec zostawiliśmy wygląd, który jest zupełnie inny od klasycznych budzików. Ładny i prosty design wpisuje się idealnie w obecny trend minimalizmu. Podsumowując: świetny gadżet zarówno dla śpiocha jak i konesera designerskich perełek. Specyfikacja:
-zasilany przez 3 baterie AAA (nie dołączone do produktu)
-produkt opatentowany przez Nanda Home Inc.
-średnica 8,5 cm
-posiada 100MB wbudowanej pamięci

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Tablica szpilkowa

Tablica szpilkowa

69,00 zł
Muzyczna poduszka

Muzyczna poduszka

89,00 zł
Zegar wsteczny

Zegar wsteczny

49,00 zł
Zegar matematyczny

Zegar matematyczny

49,00 zł
Clocky - uciekający budzik

Clocky - uciekający budzik

139,00 zł