Świąteczna Piersiówka

Dostępność: W magazynie

49,00 zł
LUB

Świąteczna Piersiówka

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Na zdrowie? Raczej „byle do świąt”! Z tą piersiówką cierpliwie wyczekasz do świąt ze spokojem buddyjskiego mnicha. Nastrój celebrowania każdej chwili i radosnego oczekiwania jeszcze nigdy nie był tak… łatwy do zniesienia.

Opis produktu

Jeśli lepisz pierogi piątą godzinę i końca nie widać, chwyć za doładowanie świątecznym klimatem. Gdy wszędzie widzisz bombki, a lampki choinkowe stworzyły Węzeł Gordyjski, weź łyka na uspokojenie. A kiedy szał prezentowy nie omija również działu spożywczego i wiesz, że nawet karp będzie miał czapeczkę Mikołaja, nie omieszkaj wypić za rychłe nadejście świąt. Tak! To już wkrótce! I jeśli nie możesz się doczekać końca tego szaleństwa chwyć za naszą piersiówkę. W myśl zasady „jeśli nie możesz z nimi wygrać, przyłącz się” i Ty pozwól ponieść się fali świątecznych dekoracji. Ale sprytnie i z pazurem!


Świąteczna Piersiówka to idealny wybór dla wszystkich, którzy niekoniecznie przepadają za świąteczną otoczką. Renifery, kolorowe swetry, wielkie bombki i światełka nie każdego przecież muszą zachwycać. Ale jeśli zawsze będziesz mieć przygotowane pod ręką takie rozweselające remedium na frustrację, jest szansa, że poczujesz magię świąt. A przynajmniej ze stoickim spokojem przyjmiesz ich nadejście.


Oto Twój dobry duch świąt zamknięty w blaszanym pojemniku. Aby było przyjemniej i bardziej w klimacie, ubrano go w gustowny sweterek z charakterystycznym wzorkiem. Na ten widok nikt się nie skrzywi, przecież celebrujesz magię świąt i wczuwasz się w radosny nastrój! I pamiętaj: im szybciej przyjdzie Gwiazdka, tym szybciej będzie po wszystkim!


Świąteczna Piersiówka to idealny pomysł na prezent nie tylko dla wielbicieli Świąt Bożego Narodzenia. Ten gadżet polecamy szczególnie tym, którzy za całą jego otoczką nie przepadają. Złagodzi stres, ukoi nerwy i przemyci świąteczny nastrój nawet największemu Grinchowi w okolicy! 


Specyfikacja:
-Świąteczna Piersiówka (Christmas Jumper Hipflask),
-piersiówka w sweterku z charakterystycznym, świątecznym motywem,
-gadżet dla wszystkich wielbicieli oraz przeciwników świąt,
-kolor: stalowo-biało-czerwony,
-materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne,
-pojemność: 170 ml, czyli 6 oz,
-wymiary piersiówki: 12 x 10,5 x 3,5 cm,
-wymiary opakowania: 13 x 10,5 x 3 cm,
-producent: Paladone.
-Uwaga! Nie myć w zmywarce! Nie używać w kuchence mikrofalowej!
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również