4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Suck UK Logo

Duet Sam i Jude zaczęli swoją przygodę z designem już w 1999 roku i dzięki doskonałym pomysłom oraz świetnemu designowi mają obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Nie pytajcie nas skąd wzięła się nazwa tego brandu, bo wersji jest podobno już dużo ponad setka. Jednak my nie skupiamy się na legendach, ale na gadżetach które to właśnie są w istocie legendarne.

Gadżety marki Suck UK to nie tylko doskonale zaprojektowany i użyteczny design ale przede wszystkim produkty które jak mówią autorzy, sami chcieliby dostać w prezencie. I o to właśnie chodzi! Aby dostarczać Tobie niebanalnych, doskonale zaprojektowanych i wartych zapamiętania pomysłów na prezent. Aby zaskakiwać nowym spojrzeniem na przedmioty codziennego użytku i dawać innym powody do radości.

Otwarcie na człowieka, czerpanie inspiracji z całego świata i postawienie nacisku na jakość to ideały które przyświecają zarówno nam jak i ekipie Suck UK. I dlatego z dumą prezentujemy Ci akcesoria kuchenne dla perfekcjonistów, pomysłowe gadżety z motywem czachy oraz otwieracze które mają papugę na ramieniu!