Stick Man - otwieracz do butelek

Dostępność: W magazynie

24,00 zł
LUB

Stick Man - otwieracz do butelek

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Stick Man to gościu który powinien zawsze być pod ręką. Taki pożyteczny typ, czyli nietypowy otwieracz który zechcesz brać ze sobą wszędzie.

Opis produktu

Oto Twój nowy kompan do piwa. Nie odpuści żadnej butelce, ma stalowy uścisk dłoni i co najważniejsze – zawsze służy pomocą przy otwieraniu piwa!


Z wyglądu niepozorny, zrobiony z kawałka stalowego drutu, zgięty w pół mały ludek. Ale daj mu piwo, a wyzwoli z siebie ukryty potencjał. On nie otwiera po prostu butelki. On toczy bój z kapslem. Batalię. Walkę między siłą hartowanej stali, a fabrycznym zakapslowaniem gdzieś tam na taśmie produkcyjnej. I absolutnie żaden otwieracz nie dokona czynu odkapslowania butelki z takim poświęceniem. Tak heroiczna walka o łyk złotego trunku jest na wyciągnięcie Twojej ręki.


Stick Man to poręczny otwieracz do butelek. Zaprojektowany nie tylko w celach praktycznych, bawi zabawnym designem. W wolnych chwilach może służyć za brelok do kluczy. Możesz schować go też do kieszeni, przypiąć do plecaka lub torby dla ozdoby. Ale najważniejsze żeby zawsze był pod ręką… gdyby trzeba było otworzyć komuś choćby oranżadę. Dołącz do drużyny Stick Mana i dopinguj jego trening mikrosiłacza! On trenuje, ty pijesz jego zdrowie i mamy układ idealny!


Taki gadżet polecamy każdemu. Nie tylko faceci docenią jego pomysłowy wygląd. Jest sprytny i każdego, nawet dziewczyny zaintryguje swoją osobą. A, że fajny z niego koleżka to z reguły bywa duszą towarzystwa nawet przy lemoniadzie i mazowszance.


Polecamy… wszystkim. Tak niepozorny otwieracz do butelek spodoba się każdemu!


Specyfikacja:
-Stick Man – otwieracz do butelek (Stick Man Bottle Opener),
-otwieracz do butelek w formie siłującego się ludka,
-może służyć za oryginalny brelok,
-materiał: stal,
-wymiary: 5 x 2,5 x 0,9 cm,
-producent: Suck Uk.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!
-Ze względu na występowanie drobnych elementów, których połknięcie może grozić zadławieniem produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3-go roku życia.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Key Ninja

Key Ninja

69,00 zł
Das Horn - Róg Wikinga

Das Horn - Róg Wikinga

139,00 zł
Zaparzaczka do herbaty - Mr. Tea

Zaparzaczka do herbaty - Mr. Tea

39,00 zł
Perfekcyjny Nóż do Pizzy

Perfekcyjny Nóż do Pizzy

59,00 zł
Otwieracz żyletka

Otwieracz żyletka

59,00 zł