Star Wars: Stormtrooper - stoper do wina

Dostępność: W magazynie

69,00 zł
LUB

Star Wars: Stormtrooper - stoper do wina

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Klasyka science fiction w eleganckiej, wieczorowej odsłonie. Prawdziwy hełm Stormtroopera, wykonany w oparciu o oryginalne projekty Andy’ego Ainswortha teraz może zdobić i chronić Twoje winne zapasy! Zatyczka do wina z Gwiezdnych Wojen dla każdego fana Sagi.

Opis produktu

Wyobraź sobie, że jesteś mrocznym Lordem, Darthem Vaderem i wieczorem masz chęć na chwilę relaksu z kieliszkiem w ręku. Nie pijasz pierwszego lepszego wina ze sklepowej półki, ani tego, co serwują w lokalnej kantynie. O nie! Ty przecież masz dostęp do najlepszych winnic całej Galaktyki! Ale rozkoszując się doskonałym trunkiem pamiętasz też o swojej armii Stormtrooperów! Dlatego też jeden z nich, najbardziej zaufany, strzeże Twojej butelki z winem!


Zatyczka do wina w formie hełmu Stormtroopera to prawdziwa gratka dla fana Sagi. Elegancki stoper, o klasycznie zakończonym, ostrym szpicu u końca, posiada doskonale odwzorowany hełm u szczytu. Nic dziwnego! Gadżet bowiem zaprojektowano w oparciu o oryginalne formy, które służyły do stworzenia hełmów Szturmowców i wyszły spod ręki samego Andy’ego Ainswortha z Shepperton Design Studios. Taka marka zobowiązuje do perfekcji! Zatyczka w połowie szpica posiada silikonowe pierścienie, które uszczelniają szyjkę butelki, pozwalając zachować świeżość trunku na dłużej. Gdyby Wader rzeczywiście pijał wino, tak gadżet miałby stałe miejsce w jego osobistych komnatach!


Oto doskonały pomysł na prezent dla każdego (pełnoletniego) fana Star Wars. Ten oryginalny gadżet, wyprodukowany na oficjalnej licencji i sygnowany przez studio projektowe samego twórcy wyglądu Stormtrooperów to nie lada gratka zarówno dla mistrza Mocy jak i kolekcjonera. Doskonale sprawdzi się jako niebanalny i elegancki prezent na każdą okazję, od Gwiazdki, przez urodziny, po maraton filmowy z okazji premiery kolejnej części Gwiezdnych Wojen.


Specyfikacja:
-Star Wars: Stormtrooper - stoper do wina (Stormtrooper Bottle Stopper)
-zatyczka do wina w kształcie hełmu Stormtroopera z sagi Star Wars,
-gadżet sygnowany przez Pepperton Design Studios,
-oryginalny gadżet stworzony na podstawie oryginalnego projektu hełmu Szturmowca stworzonego przez Andy’ego Ainswortha z Shepperton Design Studios,
-gadżet wyprodukowany na oficjalnej licencji,
-materiał: stal nierdzewna, silikon,
-kolor: stalowy z czarnym elementem,
-wymiary produktu: 8 x 3 x 2,5 cm,
-wymiary opakowania: 11,3 x 6,3 x 4,2 cm,
-producent: Thumbs Up!.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt nieodpowiedni dla dzieci!
-Uwaga! Myć ręcznie, produktu nie należy myć w zmywarce ani używać w kuchence mikrofalowej!

Sprawdź także inne gadżety ze Star Wars.

Polecamy również