Splash - Krwawa podstawka

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 39,00 zł

LUB

Splash - Krwawa podstawka

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Uniwersalny gadżet dla miłośników klimatu grozy. Praktyczny design w oryginalnej formie… podkładki pod łyżkę.

Opis produktu

Krwawe gadżety od dawna mają u nas swoje miejsce, po opanowaniu łazienki wkroczyły więc do kuchni. Oto gadżet tak uniwersalny, że właściwie może służyć do wszystkiego, ale przede wszystkim jest oryginalną… podstawką pod łyżkę.


Każdy kto choćby ugotował w życiu jajko na twardo wie, że nawet jeśli gotowanie zajmuje ci 10 minut to łyżki czy widelca użyjesz pewnie jakieś 15 razy. Każde odłożenie przyborów na kuchenny blat to kolejna plama więc czeka Cię sprzątanie a do tego dziwnym trafem zawsze lądują w trochę innym miejscu. Ktoś więc kiedyś wymyślił podstawki pod łyżkę… A my dajemy Ci jej zakręconą, designerską wersję. Nie dość że używane przy gotowaniu akcesoria będą zawsze pod ręką, to jeszcze w świetnym stylu. Bez plam, kapania z łyżki i zbędnego bałaganu.


Ta podstawka w kształcie krwawej plany świetnie sprawdzi się nie tylko w kuchni. W łazience może pełnić funkcję mydelniczki, na stole zaś pojemnika na sos czy np. orzeszki… lub jeśli lubisz, możesz trzymać w niej klucze i drobne z kieszeni. Im bardziej się jej przyglądamy tym więcej możliwości zastosowania daje nam ten gadżet, ale jedno jest pewne: podbije serce miłośnika krwawych klimatów. Chirurg, student medycyny, fan Dextera, wielbiciel filmów grozy czy może miłośnik krwistych steków – oto dla nich upominek idealny.


Specyfikajca:
-krwawa podstawka pod łyżkę: Splash,
-kolor: czerwony,
-wymiary: 19,5 x 15 x 2 cm,
-materiał: plastik,
-produkt można myć w zmywarce.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką!

Polecamy również