Sopel do wina

Dostępność: W magazynie

49,00 zł
LUB

Sopel do wina

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Pomysłowy i elegancki gadżet dla miłośników wina. Schłodzi trunek, zaintryguje gości, a co najlepsze zajmuje mniej miejsca w kuchni niż zestaw noży. 

Opis produktu

Białe, orzeźwiające wina doskonale smakują schłodzone. Jednak nie każdy posiada lodówkę ze specjalną półką do chłodzenia wina, chiller czy też worek lodu. A chwile, spędzone przy lampce mogą zdarzyć się każdego dnia. Więc bądź przygotowany… na romantyczny wieczór, wizytę przyjaciół czy spontaniczną imprezę.


Sopel to zgrabne połączenie trzech akcesoriów: hermetycznego stopera do butelki, nalewaka i chillera. Dzięki specjalnej budowie wypełniony jest żelem termicznym, który cechuje szybkie zamarzanie i długotrwałe utrzymywanie niskich temperatur. Przez to Twoja wino dłużej pozostanie schłodzone, bez rozcieńczania aromatu czy smaku. Wystarczy że sopel wcześniej schowasz do zamrażarki na ok. 4 godziny, przez ten czas zdążysz posprzątać i wyskoczyć do sklepu po prowiant.


Butelka wina z lodowym soplem w środku zaskoczy każdego, nawet zatwardziałego taternika. Ten gadżet do wina polecamy jako prezent na każdą okazję od urodzin, przez gwiazdkę po ukończenie szkoły somelierów.


Specyfikacja:
-Chillstick, sopel do chłodzenia trunków,
-pełni funkcję: chillera, hermetycznego stopera i nalewaka,
-materiał: tworzywo sztuczne,
-wymiary: długość - 32 cm, średnica - 2 cm,
-wypełniony nietoksycznym, termicznym żelem,
-produkt przeznaczony do wielorazowego użytku,
-produkt dopuszczony do kontaktu z żywnością.


Sprawdź także inne akcesoria do wina.

Polecamy również