Ręcznik Stówka

Dostępność: W magazynie

99,00 zł
LUB

Ręcznik Stówka

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Ten oryginalny ręcznik sprawi, że poczujesz się jak milioner opalając się na plaży i sącząc orzeźwiającą lemoniadę. Wyjątkowy luksus - w końcu leżysz na stówce!

Opis produktu

Upragnione wakacje, plaża, baseny, drinki i... odpoczynek. Połóż się na stówce, poczuj przypływ prestiżu i daj się ponieść falom przepychu. Wyobraź sobie morze banknotów stuzłotowych...luksus i bogactwo! Ręcznik Stówka chętnie oprowadzi Cię po świecie pieniądza. Odpłyń w daleką podróż na tym intrygującym ręczniku, niczym Alladyn na Latającym Dywanie i odpocznij w Krainie Skarbów. Twój nieodłączny towarzysz wakacyjnych przeżyć - Ręcznik Stówka - zrelaksuje każdy centymetr Twojego ciała, poczujesz się odprężony i oczyścisz umysł. Wystarczy po prostu się na nim położyć, a teleportuje Cię do świata osobistości i spania na pieniądzach. Spróbuj, może podczas tej ekskluzywnej wycieczki podsunie Ci pomysł na biznes, który przyniesie Ci konkretną sumkę?


To jeszcze nie wszystkie atuty Ręcznika Stówki. Sportowe świry również docenią zdolności tego ogromnego banknotu. Weź go ze sobą na trening, basen czy na siłownię. Gwarantujemy, że nie opędzisz się od niedyskretnych spojrzeń zafascynowanej ręcznikiem społeczności siłownianej czy basenowej. Otrzyj krople potu tą szlachetną tkaniną, która subtelnie wygładzi i nabłyszczy Twoją skórę, przyciągając uwagę kobiet i odrywając od serii zawziętych mężczyzn. W końcu to ręcznik przedstawiający reprodukcję banknotu stuzłotowego z wizerunkiem Władysława Jagiełły!


Oto elitarny prezent na wyjątkową okazję. Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok z Ręcznikiem Stówką zwiastują dobre przypływy gotówki przez następnych 12 miesięcy, zaś urodziny dopełni tak oryginalny i mistrzowski prezent „na bogatości”!


Specyfikacja:
-Ręcznik Stówka (Ręcznik Hajs),
-ręcznik przedstawiający reprodukcję banknotu stuzłotowego z wizerunkiem Władysława Jagiełły,
-trwały nadruk sublimacyjny - jednostronny (druga strona jest biała),
-ręcznik dobrze chłonie wodę, jest lekki i zajmuje mało miejsca,
-materiał: 100% mikrofibra,
-wymiary: 75 x 160 cm,
-producent: Punttime.
-Można prać ręcznie oraz w pralce.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Ręcznik Gymba/Rzić

Ręcznik Gymba/Rzić

79,00 zł
100 tysięcy złotych w brykiecie

100 tysięcy złotych w brykiecie

29,00 zł
Papier toaletowy dolary

Papier toaletowy dolary

19,00 zł
Ręcznik Buzia/Pupa

Ręcznik Buzia/Pupa

79,00 zł
Papier toaletowy 100 złotych

Papier toaletowy 100 złotych

19,00 zł