R2-D2 - stoper do wina

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Dosłownie kosmiczny korek do wina. R2D2 popilnuje Twojej butelki, gdy Ty dzięki mocy i paru procentom będziesz uwalniać się od stresu.

Opis produktu

Nawet wielcy mistrzowie Jedi nie samą medytacją żyli, od czasu do czasu trzeba się zrelaksować. A żeby otwarte wino było bezpieczne, złóż jego los w „ręce” R2D2 – ten mały robot popilnuje go jak nikt inny. Ale pamiętaj… nie lataj X-wingiem po alkoholu!


Zgodzisz się chyba, że R2D2 to najbardziej pomocny robot po tej stronie galaktyki? Chociaż nie, w całej galaktyce, a nawet we wszechświecie! A teraz do funkcji wyciągania z tarapatów herosów, Jedi i legendarnych bohaterów, spece od robotyki dodali mu jeszcze jedną. I musimy to przyznać: jest na wagę życia! R2D2 może strzec Twojego relaksu… to znaczy butelki!


Masz chęć na odrobinę wina, spędzasz romantyczną kolację ze swoja połówką albo robisz imprezę dla paczki przyjaciół? Nie składaj opieki nad butelką szlachetnego trunku w ręce byle kogo. Wszędzie przecież czają się szpiedzy Imperium gotowi pokątnie ja opróżnić siejąc zamęt, niezgodę i podejrzenia! R2 dzięki swojej przenośnej końcówce zatka wino i upilnuje jego bezpieczeństwa jak na prawdziwego bohatera przystało. Sam Obi-Wan nie zrobiłby tego lepiej.


Stoper do wina R2D2 wykonany jest z plastiku z ogromną dbałością o szczegóły. Doskonale imituje wygląd legendarnego robota, jest trwały i nadaje się do użytku z każdym typem standardowych butelek.


Zatyczka do wina z serii gadżetów ze Star Wars to idealny prezent dla każdego fana. Pomoże zobaczyć gwiazdy, ale pamiętaj drogi  pilocie: nigdy nie prowadź X-winga po alkoholu!


Specyfikacja:
-zatyczka do wina w kształcie robota R2-D2 z sagi Star Wars,
-oryginalny gadżet sygnowany przez wytwórnię Lucasfilm,
-materiał: tworzywo sztuczne,
-kolor: biały z niebiesko-szarymi zdobieniami,
-wymiary: 5.8 x  3.9 cm,
-producent: Zeon.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt nieodpowiedni dla dzieci!
-Uwaga! Myć ręcznie, produktu nie należy myć w zmywarce ani używać w kuchence mikrofalowej!

Sprawdź także inne gadżety ze Star Wars oraz akcesoria do wina.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

R2-D2 - pojemnik na ciasteczka

R2-D2 - pojemnik na ciasteczka

169,00 zł
Stormtrooper - kubek

Stormtrooper - kubek

89,00 zł
Kubek Star Wars 2D – Darth Vader

Kubek Star Wars 2D – Darth Vader

39,00 zł
R2-D2 - kubek

R2-D2 - kubek

99,00 zł
R2-D2 – budzik z projektorem

R2-D2 – budzik z projektorem

159,00 zł