4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Trochę głupkowato, trochę genialnie, jednak zawsze zabawnie. Śmieszne prezenty możesz sprawić bliskiej osobie, złośliwemu współpracownikowi lub samemu sobie – nic Cię nie ogranicza! Sprawdź naszą ofertę, a na pewno nie raz się zdziwisz, myśląc „czego to oni nie wymyślą”.

Sprawdź koniecznie jedną z podkategorii: papiery toaletowe z nadrukiemalkoholowe gryforemki do kostek lodu,otwieracze do piwa.

Śmieszne prezenty na każdą okazję

Nikt nie będzie Cię oceniał, jeśli zabawny gadżet sprawisz sobie sam. Uszczęśliwianie innych też jest jednak fajne. Nasz asortyment obejmuje śmieszne prezenty dla każdego – Twojej dziewczyny/chłopaka, koleżanki/kolegi, brata/siostry, mamy/taty, a nawet współpracownika, nauczyciela czy szefa! W końcu każdemu przyda się odrobina uśmiechu. Możesz je wykorzystać zarówno z okazji urodzin, jak i klasowych czy firmowych Mikołajek. Mamy też idealne śmieszne prezenty na parapetówkę i z okazji zdobycia wymarzonej pracy lub awansu. Pamiętaj, że podarki warto dawać też bez okazji – szczególnie te, które wzbudzają taką radość, jak nasze kreatywne gadżety.

Kreatywne śmieszne prezenty – zobacz, co proponujemy!

Jakie śmieszne prezenty mamy w swojej ofercie? Łatwiej byłoby spytać, jakich nie mamy! Wybór jest naprawdę szeroki i najlepiej zrobisz, jeśli dokładnie przejrzysz całą kategorię. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie krótki przewodnik po wybranych typach gadżetów.

  • Gadżety imprezowe to chyba najszersza kategoria wśród śmiesznych prezentów. W końcu czy jest lepsze miejsce na wyluzowanie się niż porządna domówka albo całonocne szaleństwo w klubie? Proponujemy szeroki wybór gier alkoholowych, które rozruszają nawet największego nudziarza i szybko zintegrują towarzystwo. Ponadto mamy gigantyczne piersiówki, przenośne teleskopowe kieliszki i szkło w wersji XXL idealne dla każdego amatora różnorodnych trunków. Dla piwosza znajdzie się nawet kask z miejscami na puszki złocistego płynu. Do klubu możesz się zaś wybrać w świecących sznurówkach lub okularach incognito, dzięki którym nikt nie rozpozna Cię na kompromitujących zdjęciach z imprezy.
  • Gadżety kulinarne to śmieszne prezenty, które ucieszą zarówno początkującego, jak i doświadczonego kucharza. Perfekcjonistom możesz sprawić deskę do krojenia z odpowiednią podziałką. Tym, których umiejętności kulinarne nie wykraczają poza ugotowanie jajka możesz zaproponować np. foremkę, dzięki którym ich śniadanie nabierze zupełnie nowego wymiaru. Wszystkich bez wyjątku mogą też rozbawić rękawice w kształcie łap niedźwiedzia. Sprezentuj je swojemu „misiowi” i zmotywuj go do częstszego gotowania! Mamy również bardzo szeroki wybór śmiesznych kubków odpowiednich dla każdego, zaskakujące foremki na lód oraz solniczki i pieprzniczki.
  • Inne elementy wyposażenia, które można zaliczyć do kategorii „śmieszne prezenty” to m.in. dekoracje. Polecamy przede wszystkim świetne na parapetówkę poduszki – np. w kształcie pizzy czy emoji. Możesz wybrać też zegar zgodny z zainteresowaniami obdarowanego. Mamy również wycieraczki, artykuły biurowe i wiele innych. Znajomemu, który najbardziej lubi żarty z miłościwie nam rządzących, możesz zaś sprawić globus Polski znany z serialu Ucho Prezesa.

Zainteresowany? Koniecznie sprawdź, jakie jeszcze śmieszne prezenty przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich bliskich!

Śmieszne prezenty

Wesoło, zabawnie, do tego zawsze niebanalnie. Jak się bawić to z pomysłem i bez kwaśnej miny. Ta kategoria ma atestowaną odpowiedź na nudę. Jeżeli szukasz rzeczy do robienia żartów lub śmiesznych prezentów, to dobrze trafiłeś.

176 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 3

Bestsellery z kategorii

39,00 zł

Otwieracz gadająco-liczący

Gigantyczny Kubek Geniusza
54,00 zł

Gigantyczny Kubek Geniusza

Alkochińczyk
59,99 zł

Alkochińczyk

Gadający pilot - steruj kobietą
39,00 zł

Gadający pilot - steruj kobietą

Kask piwny
39,00 zł

Kask piwny

109,00 zł

Gigantyczna Piersiówka Deluxe

Ręcznik Buzia/Pupa
109,00 zł

Ręcznik Buzia/Pupa

Ręcznik Gymba/Rzić
109,00 zł

Ręcznik Gymba/Rzić

Ręcznik Morda/Dupa
109,00 zł

Ręcznik Morda/Dupa

39,00 zł

Kubek Życie Jest Piękne

59,00 zł

Gigantyczny Kubek Matematyka

Imprezowa ruletka
59,99 zł

Imprezowa ruletka

39,00 zł

Kubek Toxic Waste

39,00 zł

Pas piwny