4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Prezent dla szefowej nie musi być nudny!

Dlatego wybierając prezent dla swojej szefowej nie kieruj się opinią tłumu. Nie musisz udowadniać swojego zaangażowania w firmę drogim prezentem, bukietem na pół biura ani występem szkolnego chórku z pobliskiej podstawówki. Postaw na drobny, ale precyzyjnie dobrany upominek. Może to być mapa, na której szefowa zaznaczy wpływy swojej firmy, kubek z ulubionym motywem, pomysłowy kieliszek do wina albo gadżet do domu. Ona z pewnością prędzej doceni nieszablonowe myślenie i oryginalny pomysł niż setną butelkę wina i pięćdziesiąty wazon na kwiaty!

Wybierając prezent dla szefowej, warto pamiętać, że na co dzień zajmuje się wieloma rzeczami. Najlepszym prezentem dla niej byłaby na pewno samozarządzająca się firma i pracownicy, którzy nie zawodzą, ale bądźmy realistyczni. Możesz więc kupić jej drobiazg, który uprzyjemni jej czas spędzony w biurze, albo coś, dzięki czemu zrelaksuje się po pracy. Warto pamiętać, że udany prezent dla szefowej to coś, na czym zyska nie tylko ona sama. Zrelaksowana i doceniona będzie bardziej wyrozumiała, przez co zyskasz zarówno Ty, jak i Twoi współpracownicy. Dzięki temu wszyscy będą Ci wdzięczni.

Jaki prezent dla szefowej wybrać?

Na pewno chcesz kupić taki prezent dla szefowej, który sprawi jej przyjemność. Jeśli znasz jej zainteresowania, tym lepiej! Z pewnością będziesz mieć też ułatwione zadanie, jeśli w Twoim miejscu pracy panują kumpelskie relacje między podwładnymi i przełożonymi. Eliminuje to ryzyko popełnienia niestosownej gafy. Z naszym przewodnikiem kupisz jednak nawet prezent dla szefowej, która jest zdystansowana. Ci, którzy nie mają szczęścia do wyluzowanych przełożonych, mogą chcieć je zachęcić do częstszych urlopów spędzanych jak najdalej od pracy. Idealny w tym przypadku prezent dla szefowej to mapa-zdrapka. To estetyczny i kreatywny prezent, dzięki któremu zapragnie podróżować więcej, a Ty odetchniesz z ulgą. Dobry prezent dla szefowej, która nieco zbyt często się denerwuje to też antystresowe piłeczki – zwłaszcza ta w kształcie głowy mopsa to coś, co natychmiast poprawia humor.

O rytmie dnia niemal każdej zapracowanej kobiety decydują dwa napoje – kawa i wino. Postaw na prezent dla szefowej związany z jednym z nich, a bez wątpienia zyskasz jej przychylność. Upewnij się tylko najpierw, że faktycznie jest entuzjastką tych płynnych używek. Jeśli dużo pracuje przy komputerze, przyda jej się podgrzewacz do kubków na USB. Możesz też oczywiście sprawić jej kubek – u nas znajdziesz zarówno te w wersji XL, jak i te godne prawdziwego BOSSA. A jeśli wszystko powyższe nie „chwyci”, znajdziesz u nas też kubki inspirowane kawiarnią, w której spotykali się serialowi „Przyjaciele”.

Tyle jeśli chodzi o regulaminowy czas pracy. Idealny zaś prezent dla szefowej do wykorzystania po godzinach to elektroniczny korkociąg, aerator lub wręcz cały zestaw do wina. Dla bardziej wyluzowanej przełożonej nada się humorystyczny kieliszek, choć znajdziesz u nas też bardziej wyrafinowane modele. Entuzjastka nieco mocniejszych trunków doceni też karafkę lub komplet oryginalnych szklanek. Szefowej, która często wyraża chęć spożycia przysłowiowego „kielicha” przyglądając się pracy Twojego zespołu (w żartach, oczywiście), można sprawić jedną z naszych piersiówek. Szczególnie ta w kształcie bransoletki może okazać się prawdziwym hitem. Jeśli wiesz że lubi gotować, możesz jej sprawić zabawny fartuch lub jedną z desek perfekcjonistki. Zawsze warto postawić też na prezent dla szefowej kojarzący się z relaksem – np. poduszkę w kształcie donuta lub ciepły koc z rękawami, z którym można zaszyć się na fotelu. Twoja przełożona na pewno doceni to, że widzisz w niej człowieka, a nie jedynie kogoś, kto płaci Ci za mało. Daj jej to odczuć!

Prezent dla szefowej

Szefowa – słowo, które potrafi mrozić krew w żyłach nawet największych twardzieli. Może być złotą kobietą, ale musi jednocześnie mieć rozum geniusza, siłę tytana i cierpliwość świętej. Już gorzej niż matka, bo ta chociaż z reguły ma męża, któremu może się wyżalić. A szefowa, musi wiedzieć i umieć wszystko. Ale przecież TY doskonale wiesz, że ona też chętnie wypije kieliszek wina, zrzuci pantofle i wyciągnie nogi. Szefowa też człowiek i odpocząć czasem musi!

18 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 1

Bestsellery z kategorii

87,99 zł

Zdrapka Przeżyć Dla Niej

39,00 zł

Kubek Życie Jest Piękne

Przyjaciele - Kubek Central Perk
39,00 zł

Przyjaciele - Kubek Central Perk

Aerator do wina Deluxe
139,00 zł

Aerator do wina Deluxe

Elektroniczny korkociąg Black Twister
69,00 zł

Elektroniczny korkociąg Black Twister

Koc z rękawami
od 109,00 zł

Koc z rękawami

Poduszka Donut
74,00 zł

Poduszka Donut

Piersiówka - Bransoletka
od 69,00 zł

Piersiówka - Bransoletka

Gigantyczny kieliszek do wina - Who cares
od 79,00 zł

Gigantyczny kieliszek do wina - Who cares

Fartuszek Gotującej Kobiety
69,00 zł

Fartuszek Gotującej Kobiety

29,00 zł

Kubek Like a Boss

Diamentowe szklanki do whisky
129,00 zł

Diamentowe szklanki do whisky

Etui z kieliszkami do wina
od 119,00 zł

Etui z kieliszkami do wina

Aerator do wina
69,00 zł

Aerator do wina