Prezent dla ojca

90 produktów

Najwyższy czas zaskoczyć tatę niebanalnym prezentem!

Tata, domowy superbohater, mistrz w naprawianiu wszystkiego i absolutny autorytet jeśli chodzi o naukę jazdy rowerem. Mocarz nad mocarze wśród siłaczy otwierających słoiki. Pomysłodawca metody gwoździa i młotka oraz malarz… pokojowy z którym nawet Kaplica Sykstyńska nie ma szans! Czas pokazać tacie jak wiele dla Ciebie znaczy! U nas znajdziesz pomysły na prezent dla taty, które zwalają z nóg!

Na imieniny, urodziny, z okazji Dnia Ojca lub rocznicy rodziców. Nie zapomnij też o gwiazdce i mikołajkach, a co, warto postawić na efekt zaskoczenia! Tu znajdziesz prezent na każdą okazję dla swojego taty. Od kubków, po kufle do piwa. Z motywem militarnym dla twardziela, oraz gigantyczne kubki na dużą herbatę. Sprytne, eleganckie oraz totalnie zakręcone i tak pomysłowe, że aż niewiarygodne. Specjalnie dla Ciebie i Twojego taty wybieramy prezenty z całego świata!

A co jeśli nie ma okazji? Nie czekaj na żadną tylko spraw ojcu radość spontanicznie. W końcu on też zabierał Cię na lody, tylko po to by sprawić Ci radość!

  1. 1
  2. 2
1 / 2
Bestsellery
Ostatnie