Prezent dla kolegi

286 produktów

Może być przyjaciel ze szkolnej ławki, kolega z pracy, kumpel od piwa, mąż koleżanki z którym masz wspólne zainteresowania i widujesz nawet częściej niż sąsiadów z klatki. Kolega, człowiek może nie tak bliski jak brat, ale bynajmniej Ci nieobcy. Warto zaskoczyć go pomysłowym prezentem, kiedy tylko nadarzy się okazja!

Na urodziny, imieniny, z okazji imprezy, parapetówki oraz awansu. Spraw koledze prezent, który wywoła radość i zaskocz pomysłowością. Firmowe mikołajki? Nawet jeśli nie znacie się zbyt dobrze, są prezenty które nie zawiodą. A dla tych bliskich kumpli doskonale wiesz czego szukać!

Dusza towarzystwa ucieszy się z imprezowych gadżetów, twardziel skłaniający się ku militariom – z kubka w kształcie granatu, fan gier, komiksów i filmów science fiction zachwyci się gadżetem z ulubionego uniwersum. A jeśli Twój kolega lubi podróżować, mapka zdrapka będzie dla niego idealnym upominkiem. My tylko sugerujemy, ale mamy też bestsellery, które po prostu są strzałem w dziesiątkę bez względu na to ile lat się znacie. Pozostaje już tylko wybrać kolegę do obdarowania!

1 / 6
Bestsellery
Ostatnie