4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Kubek? Ale tylko o walorach edukacyjnych lub totalnie zaskakujący!

Wiadomo, że nauczyciel energię ma ograniczoną i często musi mieć w zanadrzu kubek gorącej kawy. Ale nie może to być zwykły kubek! Nasz wybór to kubki zmieniające kolor, które dodatkowo mają aspekt edukacyjny! Wybierz spośród kubków z planetami, zwierzętami, gwiazdami albo ten z Zorzą Polarną. Po napełnieniu gorącym napojem pokażą dodatkowe informacje, które zachwycą każdego nauczyciela tak kochającego solidną dawkę wiedzy! A dla nauczycieli Chemii mamy aż 4 kubki, które wprawią ich w dobry nastrój tuż przed klasówką!

Prezent nie musi być drogi! Lepiej, jeśli jest totalnie zaskakujący!

Najlepsze prezenty, to takie, które są absolutnie zaskakujące! Co powiesz na dinozaura na twardo, którego zje nauczyciel Historii? Albo spinki do butów dla Wuefisty, z którymi nie trzeba ciągle sznurować adidasów? Mapka-Zdrapka na pewno zachwyci Geografa, a nasze magnetyczne kulki Neocube przypadną do gustu każdemu Fizykowi. Za to dla Chemika polecamy nieco inne menzurki!

Nieco inny zegar? Nauczycielowi też się przyda!

Dla spóźnialskich, matematyczny, geniusza albo muzyka! Zegar przyda się nie tylko do rozliczania spóźnialskich uczniów, ale też ozdoby i… praktyki! Nasze zegary ścienne wyglądają genialnie, mają pomysłowe tarcze oraz bardzo ciche mechanizmy. I wyglądają tak fajnie, że drugi model zechcesz kupić uczniowi do jego pokoju!

Drobiazgi, które umilą czas nauki!

Jeśli Twój nauczyciel to wszystko już ma, postaw na sympatyczny drobiazg umilający naukę niesfornej, szkolnej gromadki. Może to być sprytny stojak na spinacze biurowe np. wyglądający jak sam Albert Enstien. Karteczki memo w pomysłowym kształcie albo poduszka umilająca przerwę spędzaną na słodkim lenistwie. Każdy prezent będzie doskonałym sposobem na odwdzięczenie się nauczycielowi za trud włożony w edukację młodego pokolenia. I jeśli tylko masz okazję, nie omieszkaj obdarować nauczycieli z okazji ich święta! W końcu oni też lubią prezenty-niespodzianki!

Prezent dla nauczyciela

14.10, czyli Dzień Edukacji Narodowej szerzej znany pod nazwą Dzień Nauczyciela. To dziś młodsi recytują wierszyki albo przynoszą symboliczny kwiatek, a starsi uczniowie wraz z rodzicami knują i szykują drobne upominki dla ulubionych nauczycieli. Jeśli i Ty szukasz czegoś, czym można zaskoczyć Panią od Fizyki oraz Pana od Matematyki, a dodatkowo przysłowiowe plusy u nauczycieli Geografii, Biologii, Chemii, a nawet W-Fu!

26 produktów
Sortuj:
Filtry

Bestsellery z kategorii

Gigantyczny Kubek Geniusza
54,00 zł

Gigantyczny Kubek Geniusza

Kubek Chemika
59,00 zł

Kubek Chemika

49,00 zł

Zegar Chemika

59,00 zł

Zegar wsteczny

Zegar matematyczny
59,00 zł

Zegar matematyczny

59,00 zł

Zegar Muzyka

Koc z rękawami
od 109,00 zł

Koc z rękawami

49,00 zł

Zegarek Matematyka

Gigantyczny Kubek Granat
od 44,00 zł

Gigantyczny Kubek Granat

49,00 zł

Zegarek Spóźnialskich