4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Trochę geekowe, trochę śmieszne, ale na pewno zaskakujące i oryginalne. Postawcie na ciekawy gadżet, a gwarantujemy, że Wasz informatyk będzie zachwycony!.

Prezent dla informatyka na każdą okazję (i bez okazji też)

Jeśli wspomniany informatyk to ktoś z kim łączą Cię osobiste relacje, możesz mu sprawić nawiązujący do jego profesji prezent nie tylko z okazji Dnia Informatyka czy w podziękowaniu za pomoc z komputerem. Proponowane przez nas gadżety będą odpowiednie też na urodziny, imieniny, z okazji ukończenia studiów (oczywiście informatycznych), zdobycia pierwszej pracy w zawodzie, awansu albo parapetówki w jego pierwszym własnym mieszkaniu. Prezent dla informatyka warto też wręczyć bez okazji. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz potrzebować od niego drobnej przysługi…

Trafiony prezent dla informatyka

Udany prezent dla informatyka powinien pasować do jego osobowości. Najłatwiej dowiedzieć się, co lubi najbardziej i wybrać związany z tym gadżet przyprawiony nutką cybernetyki. Prezent dla informatyka można dopasować też do okazji. Na parapetówkę świetne będą drobne elementy wyposażenia. Pewnie i tak zadbał głównie o wybór najlepszego biurka do komputera, a zapomniał o podstawowych rzeczach. Na urodziny czy imieniny świetny będzie bardziej osobisty gadżet, a jeśli informatyk to ktoś, kogo znasz tylko służbowo, idealny będzie podarek, który ułatwi mu codzienne użeranie się z technologicznie opornymi.

Jaki prezent dla informatyka możesz kupić?

Bez informatyków nie byłoby m.in. naszego sklepu, dlatego proponujemy szeroką ofertę gadżetów dla przedstawicieli tej profesji. Co możesz wybrać?

  • Kości diagnostyczne IT – to gadżet, który doceni każdy korporacyjny magik komputerowy. Wywołaj uśmiech na twarzach członków swojego ulubionego zespołu IT i znacznie obniż poziom ich frustracji. Kości pomagają rozpoznać przyczyny nieprawidłowego działania komputera i zaproponować odpowiednie rozwiązanie. Idealny prezent dla informatyka, któremu tylko przybywa siwych włosów od zgłaszanych mu problemów.
  • Długie godziny programowania lub jeszcze dłuższe godziny ciągłego powtarzania „a próbowałeś zresetować?” mogą być wyczerpujące. Dlatego odpowiednio pojemny kubek wyróżniający się ciekawym designem to świetny prezent dla informatyka. Mamy coś zarówno dla tych, którzy kochają styl retro, jak i dla miłośników matmy oraz skrytych wielbicieli PlayStation. Kubek nada się zarówno dla znajomego z działu IT, jak i bliskiej Ci osoby – ważne, by wybrać odpowiedni wzór. Do kompletu możesz mu kupić podkładki-dyskietki.
  • Gadżety dla geeka – tych mamy w ofercie szczególnie dużo. W tej kategorii znajdzie się prezent dla informatyka na każdą okazję. Polecamy szczególnie te nawiązujące do starych gier – Mario Bros, PAC-MAN czy Space Invaders. Urozmaicą jego codzienność i ułatwią życie. Zawsze możesz też mu kupić pikselowe okulary, dzięki którym odetnie się od rzeczywistego świata.

Ty wybierasz! Pamiętaj jednak, że zawsze warto docenić dobrego informatyka!

Prezent dla informatyka

Informatyk, szczególnie ten uczynny, to ktoś, komu należy się największy szacunek i wdzięczność. Naprawi Ci komputer, usunie wirusa, pomoże założyć stronę internetową i nikomu nie powie o tym, co widział w historii Twojej przeglądarki. Warto od czasu do czasu go docenić – np. drobnym upominkiem. Dlatego u nas znajdziesz kilka pomysłów na prezenty z okazji Dnia Informatyka (pamiętajcie, że to już 8 czerwca!) lub po prostu w podzięce za to, że jest super gościem.

7 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 1