4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

U DZIADKÓW CZAS POWINIEN CHODZIĆ DO TYŁU, A HERBATA NIGDY SIĘ NIE KOŃCZYĆ

Gdyby się dało cofnąć czas, co Twoja Babcia chciała by przeżyć jeszcze raz? Przy jakiej muzyce zatańczyłaby z Dziadkiem? Co zobaczyłby Twój Dziadek wyjątkowo po raz drugi w życiu? A może po prostu woleliby żeby herbata nigdy się nie kończyła a wasze wspólne popołudnie trwało wiecznie? Czas spędzony razem jest bezcenny ale nasz Zegar chodzący do tyłu może chociaż sprawić złudzenie, że ta chwila może rzeczywiście trwać wiecznie.

NAJLEPSZA KUCHNIA TO BABCINA KUCHNIA… CHOCIAŻ Z NUTKĄ POMYSŁOWEGO DESIGNU SIĘ NIE POGRYZIE

Nikt tak dobrze nie gotuje jak Babcia. Kopytka, mielone, nawet zwykłe naleśniki i racuchy potrafi wynieść do rangi królewskiego dania. A to wszystko dla Ciebie i całej Waszej rodziny! Rozwesel jej kuchnię pomysłowym i sprytnym gadżetem, żeby odwdzięczyć się za te wszystkie rosołki, kluseczki i ciasta które wyrastały jak na zawołanie. Nasze gadżety nie tylko pomagają ale też łączą klasyczną funkcjonalność z wesołym, nowoczesnym wzornictwem.

DZIADEK DLA KTÓREGO NIC NIE JEST WYZWANIEM!

Twój Dziadek to siłacz, geniusz, chodząca encyklopedia i do tego mistrz smażonej kiełbaski oraz wirtuoz kuchni polowej? Dla niego znajdzie się coś ekstra! Od zabawnego fartuszka po kufel dla strongmana. Kieliszki do whisky, na szoty i zimne piwo kiedy babcia nie patrzy. Zegar i kubek z działaniami matematycznymi doskonale sprawdzą się dla każdego pasjonata łamigłówek. Kubki z motywem militarnym przypomną stare, dobre, kawalerskie czasy a akcesoria do wina pomogą przedłużyć popołudniową herbatkę do długich godzin wieczornych.

PREZENT KTÓRY MOŻESZ DZIELIĆ? WSPÓLNE WSPOMNIENIA!

Jeśli Twoi dziadkowie podróżują lub podróżowali to doskonałym pomysłem na prezent jest mapa. I to nie byle jaka, bo do zdrapywania. Dzięki niej wrócą wspomnieniami do wycieczek i po kraju i za granicę. A kiedy nie mogą sami akurat wyskoczyć w tropiki, zawsze mogą śledzić czyjeś podróże! To też frajda, szczególnie, że kolejny zdrapany element to doskonały pomysł by odwiedzić dziadków ponowienie.

Upominki z 4gift zapewnią zaskoczenie i wywołają uśmiech na twarzach dziadków. Nie czekaj na ostatnią chwilę, zamów prezenty już dziś!

Prezenty dla Babci i Dziadka

Wielkimi krokami zbliżają się 21 i 22 stycznia czyli tradycyjnie Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto pomyśleć nad ciekawym i oryginalnym prezentem na tę okazję. Zamiast kupować koszule, czy książkę wybierz coś nietypowego z propozycji, które poniżej przygotowaliśmy!

KUBEK LEPSZY NIŻ LAURKA

Kubek wcale nie musi być zwyczajny. Nasze są nie tylko zaskakujące, ale też mogą służyć za pomysłową laurkę. Od prostego Kocham Cię po życzenia wypisane przez same wnuki… kredą. Możesz postawić na kubek dla siłacza, geniusza, lokalnego szeryfa, z receptą na gorący napój oraz z uroczym motywem serca. Pomysłowość na tym polu nie ma granic, a radość dziadków z takiej niespodzianki będzie bezcenna!

74 produktów
Sortuj:
Filtry
  1. 1
  2. 2
Strona 1 z 2

Bestsellery z kategorii

Zdrapka Przeżyć dla Pary
87,99 zł

Zdrapka Przeżyć dla Pary

Fartuszek Gotującego Faceta
69,00 zł

Fartuszek Gotującego Faceta

Gigantyczny Kubek Geniusza
54,00 zł

Gigantyczny Kubek Geniusza

Lodowy kufel
59,00 zł

Lodowy kufel

Kubek Złotej Rączki
59,00 zł

Kubek Złotej Rączki

Zaskakujący kubek - Kocham Cię
39,00 zł

Zaskakujący kubek - Kocham Cię

14,00 zł

Karta przeżycia

49,00 zł

Nalewak do wina z aeratorem

39,00 zł

Kubek Big Boss

Fartuszek Gotującej Kobiety
69,00 zł

Fartuszek Gotującej Kobiety