Podwójny Kieliszek do Wina

Dostępność: W magazynie

49,00 zł
LUB

Podwójny Kieliszek do Wina (

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Sprytny gadżet który podbije serca: wielbicieli win, minimalistów i niezdecydowanych co wolą bardziej, białe czy czerwone wino. Podwójny kieliszek do obu rodzajów trunku, wystarczy go obrócić do góry nogami!

Opis produktu

Zabawny i sprytny kieliszek dla wszystkich niezdecydowanych! A może dla minimalistów? Albo wielbicieli obu rodzajów wina, którzy lubią mieć po prostu wybór? My uznaliśmy, że to po prostu najbardziej uniwersalny kieliszek na świecie, bo jest jednocześnie do białego i czerwonego wina. A wszystko z zachowaniem zasad savoir viveru!


Elegancki, chociaż z przymrużeniem oka, pomysłowy, a jednocześnie szanujący klasyczne zasady serwowania trunków. Taki właśnie jest Podwójny Kieliszek. I jak się dobrze domyślasz, powstał z połączenia dwóch kieliszków: mniejszego do białego wina oraz większego do czerwonego. Oba łączy klasyczna nóżka, a całość ma wesoły, zaskakujący charakter.


Już nie musisz deklarować na cały wieczór popijania jednego trunku. Nudzi Cię czerwony merlot? Odwróć kieliszek (ale opróżniony oczywiście) i przerzuć się na lekkie białe wino. Nic nie stoi na przeszkodzie by zmieniać zdanie jeśli tylko masz ten kieliszek. A na dodatek… oszczędzasz miejsce w szafce i zamiast myć dwa kieliszki, myjesz jeden!


Oto idealny pomysł na prezent dla każdego wielbiciela win. Nie ważne czy jest Ci bliski minimalizm, wieczne niezdecydowanie, czy też po prostu lubisz czasem pomieszać. Od dziś możesz mieć jeden, uniwersalny, pomysłowy i bardzo imprezowy kieliszek.


Specyfikaca:
-Podwójny Kieliszek do Wina (Red/White Wine Glass),
-wyjątkowa cecha produktu: kieliszek jednocześnie do białego i czerwonego wina, wystarczy zdecydować na co mamy ochotę i odpowiednio go odwrócić,
-pomysłowy kieliszek dla niezdecydowanych, minimalistów, imprezowiczów, oraz spryciarzy,
-kolor: przezroczysty,
-materiał: szkło,
-pojemność:  ok. 375 ml,
-wymiary: 23,5 x 9 x 9 cm,
-marka: Invotis,
-Uwaga! Nie myć w zmywarce! Nie używać w kuchence mikrofalowej!
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również