Metody płatności

Płatności dotpay

To szybkie płatności online, dzięki którym przelew jest księgowany w ciągu kilku minut. Dlatego jeśli składasz zamówienie od poniedziałku do piątku przed godziną 13:00 i opłacasz je za pomocą dotpay - Twoja paczka jest gotowa w ciągu kilku minut i jeszcze tego samego dnia zostaje do Ciebie wysłana.

Przy wyborze płatności dotpay po złożeniu zamówienia możesz wybrać swój bank, kartę kredytową, płatność BLIKiem, ORANGE, albo zakupy na raty. Zarówno proces zamówienia w sklepie 4gift jak i płatności dotpay są szyfrowane - nie musisz obawiać się, że Twoje dane trafią w niepowołane ręce.

Płatność przy odbiorze + 3 zł

Jeśli wybierasz dostawę kurierem, pamiętaj, żeby mieć przy sobie odliczoną kwotę, ponieważ kurierzy nie są zobowiązani do wydawania reszty. Opcja za pobraniem to dodatkowe 3 zł do zamówienia.

W przypadku wyboru odbioru osobistego w naszym Showroomie zamówienie możesz opłacić gotówką lub kartą na miejscu. Oczywiście ta przyjemność już dodatkowych kosztów nie ma!

Przelew

W przypadku wyboru płatności przelewem czas oczekiwania na przesyłkę wydłuża się o czas potrzebny temu przelewowi na przelanie. Ale jeśli przelewasz z mbanku, to przelewa się od ręki! Dane do przelewu otrzymasz po złożeniu zamówienia - pojawią się w ostatnim kroku potwierdzającym złożenie zamówienia oraz zostaną wysłane do Ciebie mailem.