Piracki otwieracz

39,00 zł
LUB

Piracki otwieracz

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Krótki opis

Agrrr! Bosman! Rozprawmy się z tą piwniczką! Dla załogi piwo, a dla kapitana otwórzmy butelkę najlepszego wina. Piraci nie będą sobie żałować niczego.

Opis produktu

Nie od dziś wiadomo że korsarze bawić się umieli. Żadna niedogodność nie mogłaby sprawić by jakakolwiek butelka w ich zasięgu pozostała zamknięta. W końcu prawdziwy pirat w drewnianej nodze miałby ukryty korkociąg zaś hak w ręce wymieniałby w razie potrzeby na otwieracz. Twarde życie wymagało bowiem od nich innowacji i pomysłowości. Zainspirowani przedsiębiorczymi władcami mórz mamy dla Ciebie niecodzienny gadżet.


Piracki otwieracz - poradzi sobie z każdą butelką. Piwo, wino, korek czy kapsel – nic go nie powstrzyma przed dobraniem się do bezcennej zawartości. Zaś niebo wyobraża sobie jako bezludną wyspę z ukrytą piwniczką pełną niewyczerpanych ilości alkoholu. Wilk morski który w życiu ma dwie miłości: przygodę i trunki wszelakie.


Piracki otwieracz


Umie wykorzystać wszystkie atuty: brak nogi (urwana oczywiście w starciu z morskim potworem) zastąpił korkociągiem więc od czasu do czasu postukuje dla szpanu korkową protezą. Jednak to tylko przy szczególnej okazji, by zachwycić zebrane wokół kobiety – one wszak przecież kochają piratów. Lewa ręka zastąpiona ostrzem może służyć zarówno do odcinania folii zabezpieczającej korek w butelce jak i obrony przed gigantyczną ośmiornicą. Zaś oko… oko stracił dawno temu, w odmętach trójkąta bermudzkiego. Dziś jest jednym już z niewielu piratów mogących otworzyć piwo głową… a raczej oczodołem.


Pirat aparycję ma groźną i w pełni zgodną z klasycznym wyglądem stylowego korsarza: czarna klapka na oku to obowiązkowy dodatek, jak chusta z trupią czachą oraz zacna broda. a całości dopełnia papuga siedząca na prawym ramieniu.


Otwieracz w formie korsarza idealnie sprawdzi się jako prezent na każdą okazję. Jego praktyczne umiejętności przetrwania w trudnych warunkach zrobią wrażenie na wielbicielach wina, a niebanalny dowcip docenią również piwosze. A kobiety… kobiety od zawsze kochają dzielnych, twardych jak skała piratów.


Specyfikacja:
-Piracki otwieracz – Legless Pirate Cork Screw,
-producent: SuckUK,
-umiejętności: otwieranie piwa korkociągiem wbudowanym w prawą nogę, rozcinanie folii lewą ręką, otwieranie piwa głową, stepowanie (po zamontowaniu korka od wina) przy akompaniamencie skrzeczącej papugi, weteran najazdów i rabunków,
-kolor: czarno-srebrny z białą piracką czachą na chuście,
-wymiary: 13 x 4,5 x 1,3 cm,
-materiał: stal nierdzewna, plastik.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

BeerBag

BeerBag

29,00 zł
Diamentowe szklanki do whisky

Diamentowe szklanki do whisky

119,00 zł
Foremka do jajek – czaszka

Foremka do jajek – czaszka

39,00 zł
Lodowy szkielet – Mr. Bones

Lodowy szkielet – Mr. Bones

39,00 zł
Beerbites - Piwna przekąska

Beerbites - Piwna przekąska

59,00 zł