Pinezki Jednorożce

Dostępność: W magazynie

39,00 zł
LUB

Pinezki Jednorożce

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Pinezki Jednorożce dodadzą szyku i elegancji nawet najbardziej błahym notatkom. Nie czekaj i wprowadź do codziennej pracy przy biurku trochę fantastycznego klimatu z magicznym rodowodem!

Opis produktu

Są ludzie, którzy w swoim własnym bałaganie odnajdują się bez problemu, ale nie każdemu artystyczny nieład może odpowiadać. Chaos rozprasza, zwłaszcza podczas pracy, kiedy wymagane jest skupienie i szybkie odnajdywanie rzeczy  potrzebnych w danym momencie. Niestety nie możemy zaoferować Ci różdżki, za dotknięciem której pozbędziesz się stert dokumentów, czy papierzysk z notatkami. Proponujemy jednak coś równie magicznego, co z pewnością efektywnie pomoże Ci uporać się z organizacją w domu lub biurze.


Wszyscy wiedzą , że jednorożce uchodzą za stworzenia czyste, na dobrą sprawę schludne i niemal wymuskane , nic więc dziwnego w tym, że stadko tych tajemniczych, magicznych istot pragnie pomóc Ci w zaprowadzeniu porządku w Twoim życiu. Może nie dadzą rady z poważniejszymi kłopotami, ale bajzel na biurku ogarną wzorowo!


Unicornowe pinezki przydadzą się uczniom, nauczycielom, pracownikom biura, osobom lubiącym porządek i tym, którzy nad zachowywaniem ładu muszą jeszcze nieco popracować. Sześć estetycznych pinezek w kształcie głowy różowego jednorożca ze złotym rogiem pomoże zapanować nad roztargnieniem, które wkradło się na Twoją tablicę korkową. Masz pełno list rzeczy do zrobienia, czy też zaległych rachunków do opłacenia? Nasze jednorożce rozprawia się z nimi już od progu!


Ten gadżet z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom rogatych kucyków. Będzie też miłą odskocznią od standardowych, całkowicie nudnych i nieprzebojowych akcesoriów biurowych. Wraz z nimi Twoje codzienne miejsce pracy nabierze magicznego blasku, przyniesionego prosto z drugiego końca tęczy! Oto idealny pomysł na prezent dla wszystkich, w końcu każdy chciałby spotkać w życiu pomocnego jednorożca!


Specyfikacja:
-Pinezki Jednorożce (Unicorn Push Pins),
-pinezki z główką w ksztalcie głowy jednorożca,
-te pinezki przyozdobią Twoją tablicę korkową odrobiną magii w klimacie chic,
-zestaw zawiera 6 pinezek,
-kolor: jasnoróżowy, złoty,
-materiał: tworzywo sztuczne, metal,
-wymiary jednej pinezki: ok. 3,5 x 2,7 x 1,0 cm,
-wymiary opakowania: ok.14,3 x 6,5 x 2,2 cm,
-producent: Mustard.
-Uwaga! Produkt nie zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również