Piękna i Bestia: Filiżanka Chip

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 59,00 zł

Cena promocyjna: 49,00 zł

LUB

Piękna i Bestia: Filiżanka Chip

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Przenieś się w zaczarowany świat Disneya z uroczym Chipem jednym z bohaterów bajki “Piękna i Bestia”. Ta fenomenalna filiżanka magicznym sposobem zabierze Cię w niezwykły, baśniowy świat. W kogo się wcielisz? Bellę, zaklętego Księcia czy może w jednego z magicznych mieszkańców zamku?

Opis produktu

Głośne brzdęknięcie o stół, herbaciany sztorm wewnątrz filiżanki i uroczy uśmiech naszego bohatera. Spójrz! Oto Chip przypomina Ci o stygnącej herbacie. Serdeczny z niego przyjaciel i wspaniały kompan przy wieczornym relaksie. Nasz bohater z “Pięknej i Bestii” to uroczy przedstawiciel licznej rodziny zastawy stołowej. Może nie urzeknie Cię harmonijnym śpiewem i żywym tańcem na blacie jadalnianego stołu tak jak w kultowym filmie, ale z pewnością dorzuci szczyptę magii do Twojego napoju i przeniesie do krainy bajek, baśni i szczęśliwych zakończeń. Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu, zarzuć na siebie ciepły koc i zaparz dobrą herbatę w tej fantastycznej filiżance. Chip ułoży się w Twoim ręku i już po pierwszym łyku opowie Ci wszystkie tajemnice nie tylko o Bestii, ale zdradzi także kilka sekretów księżniczki Belli.


Chip nie byłby Chipem bez swojej charakterystycznej niedoskonałości. W końcu nasza wersja Chipa to doskonałe odzwierciedlenie bajkowego bohatera, trudno więc wątpić w jego oryginalność. Pamiętasz tę maleńką szczerbę dodającą mu zawadiackiego uroku? Nasz Chip też ją ma! Do tego słodki uśmiech, wesołe oczy i nosek będący uszkiem od filiżanki.


Bez wątpienia jest to doskonały prezent dla każdego fana Disneya i wielbiciela “Pięknej i Bestii”. Przecież entuzjasta tej pięknej miłosnej historii to z pewnością również sympatyk naszego czarującego Chipa. Magiczne urodziny, impreza u księżniczki, a może domówka u Bestii? Każda okazja jest dobra na prezent w postaci Chipa – filiżanki z Pięknej i Bestii. Chip z chęcią oczaruje też każdego twojego gościa, opowie mu bajkę o ukrytym pięknie i zaserwuje pyszne gorące napoje. Przecież pamiętasz, że to urodzony gospodarz!


Specyfikacja:
-Piękna i Bestia: Filiżanka Chip (Beauty And The Beast Chip Mug)
-filiżanka wzorowana na postaci Chipa, wesołego bohatera z kultowego filmu “Piękna i Bestia” w adaptacji Walta Disneya,
-wygląd filiżanki niemal perfekcyjnie odwzorowuje prawdziwy wygląd bajkowej postaci,
-kolor: biały z wielobarwnym nadrukiem,
-materiał: ceramika,
-pojemność: 250 ml,
-wymiary filiżanki: ok. 11 x 12,5 x 9,7 cm,
-producent: Paladone,
-oryginalny gadżet wyprodukowany na licencji Disney,
-Uwaga! Myć miękka gąbką z użyciem delikatnych środków myjących!
-Uwaga! Nie myć w zmywarce ani nie używać w kuchence mikrofalowej!
-Uwaga! Produkt nie zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również