Perfekcyjny Nóż do Pizzy

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny

59,00 zł

Perfekcyjny Nóż do Pizzy

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Krótki opis

Perfekcyjny nóż który umożliwi Ci podzielenie pizzy na 6 lub 8 równych jak od linijki kawałków. Idealny gadżet dla każdego wielbiciela pizzy!

Opis produktu

A gdyby tak krojąc pizzę zawsze ucinać idealne kawałki? Po mistrzowsku oddzielać części i otrzymywać idealne porcje? Wyobraź sobie swoją pizzę podzieloną na 8 równych, doskonałych kawałków. Brzmi prosto prawda? A teraz pomyśl o 6-ciu! Sześć porcji pizzy, w równych trójkącikach, o doskonałych proporcjach. Teraz zaczyna się jazda bo my mamy gadżet który spełni to życzenie!


Domowa pizza to genialny sposób na eksperymentowanie z włoską kuchnią. I o ile przepisów na ciasto, sos, wyrastanie i składniki jest masa. To już dobry nóż do pizzy to rarytas na miarę złotego Gralla pizzomaniaków. Daruj sobie krojenie kuchennym nożem – to istny gwałt na tym pysznym placku! Jeśli już samodzielnie zagniatasz ciasto, robisz sos i pilnujesz czasu pieczenia jak wytrawny pizzaman musisz też do krojenia podejść precyzyjnie.


Oto nóż do pizzy który nie tylko ukroi kawałki placka. On je ukroi idealnie, z matematyczną precyzją. Oddzieli je niczym laser w laboratorium. A do tego umożliwi Ci krojenie zarówno na 8 (łatwizna) kawałków. Jak i 6 co już jest wejściem na wyższy level pizzy. Idealnie równe, wymierzone z doskonałą precyzją, o idealnych proporcjach – Twoje kawałki pizzy. Nikt nie będzie marudził, że dostał najmniejszy kawałek. Koniec z kłótnią o kąt cięcia i wymiar idealnie na dwa duże gryzy. A wszystko dlatego, że ten nóż do pizzy został oparty o klasyczny kątomierz. Każdy kawałek ukrojonego placka ma wymiar oparty o precyzyjnie, matematycznie wyliczony kąt. I jeszcze jest linijka do tego żeby zmierzyć wielkość porcji.


Oto idealny pomysł na prezent nie tylko dla wielbicieli pizzy. Każdy miłośnik precyzji, perfekcji oraz złotego podziału włoskiego placka na widok tego noża zacznie zagniatać ciasto!


Specyfiakcja:
-Perfekcyjny Nóz do Pizzy (Protractor Pizza Cutter),
-nóż do pizzy inspirowany kątomierzem,
-gadżet dwustronny,
-pozwala na pokrojenie pizzy na 8 lub 6 kawałków,
-posiada podziałkę w kątach, porcjach oraz linijkę wyrażoną w calach,
-materiał: stal nierdzewna,
-wymiary: 17 x 11,2 x 0,1 cm,
-producent: Suck Uk.
-Uwaga! Produkt posiada ostre krawędzie!
-Myć tylko ręcznie!
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Rodzina Nessie

Rodzina Nessie

129,00 zł
Królik do sałatek

Królik do sałatek

49,00 zł
Zakochany nóż do pizzy

Zakochany nóż do pizzy

29,00 zł
Krzywa Wieża z filiżanek

Krzywa Wieża z filiżanek

89,00 zł
Deska perfekcjonisty

Deska perfekcjonisty

89,00 zł