Packshi – Etui na koszulę

Dostępność: W magazynie

99,00 zł
LUB

Packshi – Etui na koszulę

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Krótki opis

Zawsze idealnie wyprasowana koszula to jedna z żelaznych reguł eleganckiego mężczyzny. Teraz i ty możesz wyglądać perfekcyjnie… nawet jeśli lubisz dojeżdżać do pracy rowerem. I choćbyś musiał skorzystać z ciasnej łazienki jak superman, masz pod ręką swoją super moc!

Opis produktu

Jako fani pomysłowych i praktycznych gadżetów z dumą prezentujemy Ci Packshi. To nie jest przenośne żelazko turystyczne z telesklepu, krochmal w sprayu ani magiczna sztuczka dla naiwniaków. Nie musisz go używać codziennie, ani nawet zabierać w każdą podróż. Wystarczy, że użyjesz go raz… i od tej chwili będą mówić na Ciebie Pan Perfekcyjny Wygląd.


Jak to jest, że niektórzy mężczyźni mogą pół dnia ganiać po mieście i nawet nie pognieść koszuli wiedzą tylko spece od kostiumów w filmach z Ryanem Goslingiem. Balował w pubie całą noc – miał wyprasowaną koszulę. Prał się po pyskach z Azjatami – miał wyprasowaną koszulę. Nawet jeżdżąc na taksówce dla gangsterów wyglądał idealnie. Nic dziwnego, że ma tyle fanek… Ale od dziś Ty też możesz w każdej sytuacji wyglądać perfekcyjne i jak uczy nas kino – wygląd to podstawa, załóż więc koszulę!


Nowoczesne etui na koszulę pozwoli Ci odmienić swój wygląd zaledwie w chwilę. Wystarczy, że przygotujesz sobie świeżą koszulę. Wyprana i wyprasowana to Twoja supermoc, więc traktuj ją dobrze. Nie musisz jej mieć na sobie cały czas, możesz bowiem się w nią przebrać w minutę jeśli tylko używasz Packshi. Wystarczy, że złożysz ją i zapakujesz w ochronne etui, a magia zacznie działać. Tak chronioną możesz ją przewieźć w torbie czy plecaku nawet na rowerze. Tłum w metrze lub autobusie jej niestraszny bo nawet w ścisku Twoja koszula się nie pogniecie. Nie masz szans jej przepocić ani zmoczyć deszczem, a przed spotkaniem wyjmujesz ją świeżą, czystą, pachnącą, zupełnie jak przed chwilą kupioną w sklepie. Cuda? Po prostu gadżet niezbędny w szafie każdego faceta!


Packshi wykonane jest ze wzmocnionej konstrukcji o specjalnie wyprofilowanym kształcie, dzięki czemu również w ciasno spakowanej walizce nawet kołnierzyk jest perfekcyjnie chroniony przed odkształceniem. Dodatkowo wyposażona jest w specjalną podkładkę z pomocną instrukcją jak perfekcyjnie złożyć koszulę.


Specyfikacja:
-Packshi – etui na koszulę,
-podręczne etui ochronne na koszulę,
-zamykane na zamek błyskawiczny,
-ułatwia składanie koszuli dzięki pomocnej podkładce z instrukcją,
-ma wyprofilowany kształt chroniący również kołnierzyk przed pognieceniem,
-wytrzymała konstrukcja,
-kolor: grafitowo-czarny,
-wymiary: 36 x 28 x 3cm (7cm w kołnierzyku),
-materiał: tworzywo sztuczne.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Aerator do wina Deluxe

Aerator do wina Deluxe

115,00 zł
Diamentowe szklanki do whisky

Diamentowe szklanki do whisky

119,00 zł
Łańcuchowy stojak na wino

Łańcuchowy stojak na wino

Normalna cena: 109,00 zł

Cena promocyjna: 89,00 zł

Half Pint – kufel na piwo

Half Pint – kufel na piwo

Normalna cena: 45,00 zł

Cena promocyjna: 35,00 zł

Krawat z instrukcją

Krawat z instrukcją

39,00 zł