Packshi – Etui na koszulę

Dostępność: W magazynie

99,00 zł
LUB

Packshi – Etui na koszulę

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Krótki opis

Zawsze idealnie wyprasowana koszula to jedna z żelaznych reguł eleganckiego mężczyzny. Teraz i ty możesz wyglądać perfekcyjnie… nawet jeśli lubisz dojeżdżać do pracy rowerem. I choćbyś musiał skorzystać z ciasnej łazienki jak superman, masz pod ręką swoją super moc!

Opis produktu

Jako fani pomysłowych i praktycznych gadżetów z dumą prezentujemy Ci Packshi. To nie jest przenośne żelazko turystyczne z telesklepu, krochmal w sprayu ani magiczna sztuczka dla naiwniaków. Nie musisz go używać codziennie, ani nawet zabierać w każdą podróż. Wystarczy, że użyjesz go raz… i od tej chwili będą mówić na Ciebie Pan Perfekcyjny Wygląd.


Jak to jest, że niektórzy mężczyźni mogą pół dnia ganiać po mieście i nawet nie pognieść koszuli wiedzą tylko spece od kostiumów w filmach z Ryanem Goslingiem. Balował w pubie całą noc – miał wyprasowaną koszulę. Prał się po pyskach z Azjatami – miał wyprasowaną koszulę. Nawet jeżdżąc na taksówce dla gangsterów wyglądał idealnie. Nic dziwnego, że ma tyle fanek… Ale od dziś Ty też możesz w każdej sytuacji wyglądać perfekcyjne i jak uczy nas kino – wygląd to podstawa, załóż więc koszulę!


Nowoczesne etui na koszulę pozwoli Ci odmienić swój wygląd zaledwie w chwilę. Wystarczy, że przygotujesz sobie świeżą koszulę. Wyprana i wyprasowana to Twoja supermoc, więc traktuj ją dobrze. Nie musisz jej mieć na sobie cały czas, możesz bowiem się w nią przebrać w minutę jeśli tylko używasz Packshi. Wystarczy, że złożysz ją i zapakujesz w ochronne etui, a magia zacznie działać. Tak chronioną możesz ją przewieźć w torbie czy plecaku nawet na rowerze. Tłum w metrze lub autobusie jej niestraszny bo nawet w ścisku Twoja koszula się nie pogniecie. Nie masz szans jej przepocić ani zmoczyć deszczem, a przed spotkaniem wyjmujesz ją świeżą, czystą, pachnącą, zupełnie jak przed chwilą kupioną w sklepie. Cuda? Po prostu gadżet niezbędny w szafie każdego faceta!


Packshi wykonane jest ze wzmocnionej konstrukcji o specjalnie wyprofilowanym kształcie, dzięki czemu również w ciasno spakowanej walizce nawet kołnierzyk jest perfekcyjnie chroniony przed odkształceniem. Dodatkowo wyposażona jest w specjalną podkładkę z pomocną instrukcją jak perfekcyjnie złożyć koszulę.


Specyfikacja:
-Packshi – etui na koszulę,
-podręczne etui ochronne na koszulę,
-zamykane na zamek błyskawiczny,
-ułatwia składanie koszuli dzięki pomocnej podkładce z instrukcją,
-ma wyprofilowany kształt chroniący również kołnierzyk przed pognieceniem,
-wytrzymała konstrukcja,
-kolor: grafitowo-czarny,
-wymiary: 36 x 28 x 3cm (7cm w kołnierzyku),
-materiał: tworzywo sztuczne.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Krawat z instrukcją

Krawat z instrukcją

29,00 zł
Aerator do wina Deluxe

Aerator do wina Deluxe

Normalna cena: 149,00 zł

Cena promocyjna: 115,00 zł

Diamentowe szklanki do whisky

Diamentowe szklanki do whisky

119,00 zł
Łańcuchowy stojak na wino

Łańcuchowy stojak na wino

109,00 zł
Half Pint – kufel na piwo

Half Pint – kufel na piwo

45,00 zł