Ouch! – stojak VooDoo na wykałaczki

Dostępność: W magazynie

49,00 zł

* wymagane pola

49,00 zł

Ouch! – stojak VooDoo na wykałaczki

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Dopraw obiad mrocznym klimatem! Stojak na wykałaczki w formie ludzika Voodoo urozmaici nawet najspokojniejszy posiłek, zaś goście z obawą będą czekać na deser.

Opis produktu

Co jak co, ale mały dreszczyk emocji jeszcze nikomu nie zaszkodził. Spokojny obiadek a tu na stole ląduje poprzekłuwany na całym ciele maleńki ludek? Cicha impreza na którą wpadli znajomi, kameralne spotkanie podczas którego Ty ukazujesz światu maleńką figurkę VooDoo? Ktoś pomyśli że czas dać na tacę i zamówić egzorcystę, a prawda jest o wiele prostsza: Ty po prostu kochasz klimat Halloween!


Nasz ludzik VooDoo do wykałaczek ból i cierpienie na wypisane na twarzy. Już dawno zaliczył zgona i nie ważne ile razy by go nie kuć wykałaczką, bardziej martwy już nie będzie. Całe jego maleńkie jestestwo wyraża ból istnienia, a imię jego jest proste i dosadne: OUCH! Nie wstanie, tak będzie leżał.


Oto najprostszy sposób by wyrazić swoją miłość do mrocznego klimatu Halloween. Nie trzeba hodować tresowanych pająków, dokarmiać dzikich nietoperzy ani głosić że czarny to wesoły kolor. Wystarczy Ouch! On zrobi klimat nawet w letnie, słoneczne popołudnie, choćby na pikniku w parku czy romantycznej kolacji. Jemu już wszystko jedno i pozostał mu tylko mroczny nastrój który może wokół siebie roztaczać. Dla nas taki ludzik VooDoo nie może być bardziej uroczy!


Idealny gadżet na prezent dla wielbiciela mrocznych klimatów oraz imprezę Halloween. Ouch nie będzie zwykłym dodatkiem, on będzie ozdobą każdego imprezowego stołu niczym najprawdziwsza martwa natura. 


Specyfikacja:
-Ouch! stojak VooDoo na wykałaczki – Ouch! The VooDoo Doll Toothpick Holder,
-w zestawie znajduje się jeden stojak stylizowany na laleczkę VooDoo,
-kolor: kremowy,
-materiał: tworzywo sztuczne,
-wymiary: 12 x 6 x 3,6 cm,
-producent: Fred & Friends.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!
-Uwaga! W zestawie nie ma wykałaczek!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zaparzaczka do herbaty - Tea Bones

Zaparzaczka do herbaty - Tea Bones

39,00 zł
Kaktus na wykałaczki

Kaktus na wykałaczki

49,00 zł
Otwieracz żyletka

Otwieracz żyletka

59,00 zł
Kufel czaszka

Kufel czaszka

49,00 zł
Czacha do sushi

Czacha do sushi

64,00 zł