Otwieracz piłkarza

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Za każdym razem otwierając butelkę usłysz gromkie Gooool! Takie emocje gwarantuje nie tylko dobry mecz, z naszym otwieraczem i bez rozgrywek trybuny będą szaleć z radości. Nagrane… ale kto by się tam detalami przejmował.

Opis produktu

Mecz, dobre towarzystwo i kilka schłodzonych butelek – oto czego do szczęścia potrzeba prawdziwemu kibicowi. Ale jest jeszcze mały szczegół, a jest nim otwieracz do butelek. Daruj sobie otwieranie zapalniczką, zębów też szkoda, a w domu murka nie uświadczysz. Jeśli chcesz w pełni przeżywać piłkarskie emocje musisz mieć przy sobie jedyny słuszny otwieracz!


Idealnie dostosowany do ręki, sprytny, pomysłowy i co najważniejsze: piłkarski! Wygląda jak piłka footballowa dla krasnoludków, ale pozwoli Ci przenieść się na trybuny w każdej chwili. A robi to za każdym razem gdy otwierasz butelkę, bowiem wydaje wtedy dźwięk niczym wprost ze stadionu piłkarskiego. Pssssyk i Gooool – tak to robi! Możesz dzięki niej uświetniać każdą bramkę albo ścigać się z zawodnikami o ilość goli w Twoim osobistym rankingu kibica. Ale to nie wszystko!


Żeby nie zgubić między meczami tego cennego trofeum zawieś ją na lodówce, najlepiej tuż obok skarbu kibica. Piłeczka posiada wbudowany właśnie po to bardzo silny magnes. Więc nie dość, że będzie zawsze pod ręką, to jeszcze w idealnym miejscu, akurat blisko chłodzącego się piwka. Szanuj ją, a dotrwa z Tobą nie tylko do ostatniego, decydującego meczu. Zostanie pamiątką nawet na lata… a może nawet do kolejnych rozgrywek.


Oto idealny pomysł na prezent dla kibica. Zapewni rozrywkę sam w sobie. Zaangażuje wspólnie kibicujące towarzystwo. Da doping jakiego nie zapewni żaden inny gadżet…a czy mówiliśmy już że ten otwieracz wygląda jak piłka?


Specyfikacja:
-Otwieracz Piłkarza,
-otwieracz do butelek inspirowany piłką do gry w football,
-wydaje charakterystyczny dźwięk przy otwieraniu butelki,
-posiada wbudowany magnes dzięki czemu można ją przyczepić na lodówce,
-kolor: bało-czarny,
-materiał: tworzywo sztuczne,
-wymiary: ok. 6 x 6 x 6 cm,
-zasilanie: 3 x baterie LR44 (dołączone do gadżetu).
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Toaletowy zestaw golfowy

Toaletowy zestaw golfowy

39,00 zł
Otwieracz tenisisty

Otwieracz tenisisty

24,00 zł
Lodowy kufel

Lodowy kufel

Normalna cena: 39,00 zł

Cena promocyjna: 34,00 zł

Stick Man - otwieracz do butelek

Stick Man - otwieracz do butelek

24,00 zł
Footballowy wieszak

Footballowy wieszak

Normalna cena: 119,00 zł

Cena promocyjna: 49,00 zł