19,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom mnie, kiedy będzie dostępny

Idealny i niezbędny gadżet dla dzieci bawiących się na plaży. Nie wiesz czy już trzeba schować się do cienia, czy nadal można bawić się w słońcu? Spójrz na nasz zegarek!

Opis
Szczegóły
Dostawa

Oto gadżet który przyda się latem dosłownie każdemu. Mimo iż zalecamy go dzieciom, dorośli też często zapominają, że zbyt długie opalanie jest niebezpieczne. Chcesz uniknąć poparzeń słonecznych i dokładnie wiedzieć ile można bawić się na słońcu rano, w południe lub wieczorem? Załóż opaskę na rękę i spójrz na nasz słoneczny zegarek.

Silikonowa opaska UV na rękę wykonana jest ze światłoczułego materiału, który pod wpływem promieniowania UV zmienia kolor informując w czytelny sposób o kolejnych dawkach promieniowania. Idealnie nadaje się dla dzieci bawiących się na nasłonecznionych przestrzeniach jak plac zabaw, plaża i które trzeba zabezpieczać przed słońcem (poprzez np. smarowanie kremami o odpowiednim filtrze). Z odczytem jej wskazań poradzi sobie nawet małe dziecko bowiem w prosty sposób informuje o natężeniu promieniowania UV. Tarcza „zegarka” podzielona została na cztery kolorowe pola i wewnętrzny okrąg – wskaźnik promieniowania. Każde pole ma inny kolor, od jasnego lila do ciemnego fioletu. Dodatkowo umieszczono na nich symbole buziek – emotikony w graficzny sposób informujące o poziomie zagrożenia.

Jak odczytywać ikony zegarka: -buźka uśmiechnięta: niski poziom napromieniowania – można nadal bezpiecznie przebywać na słońcu,
-buźka obojętna: natężenie umiarkowane – konieczne jest zabezpieczenie w postaci ubioru, ewentualnie kremów z niskim filtrem,
-buźka zmartwiona: wysokie natężenie – konieczne jest zabezpieczenie w postaci ubioru i filtrów z wysokim czynnikiem SPF,
-buźka zła: bardzo wysoka intensywność! Zaleca się natychmiast opuścić obszar nasłoneczniony.

Jak możesz zauważyć, odczytanie wskazań opaski jest banalnie proste. Wystarczy porównać kolor wewnętrznego pola z barwą jednej z emotikon. Nawet małe dziecko zrozumie, że zła buźka nie oznacza niczego dobrego i trzeba iść do cienia.

Opaska UV zaprojektowana została w Szwecji, jest ekologiczna i można ją stosować przez cały rok. Nie uczula, nie powoduje odbarwień skóry. Jest wielorazowego użytku. Mogą ją używać osoby w różnym wieku bowiem posiada wygodną regulację zapięcia.

Specyfikacja: -Opaska UV,
-silikonowa opaska UV mierząca stopień promieniowania,
-w czytelny, graficzny sposób informuje o natężeniu promieniowania,
-wielorazowa,
-nie uczula,
-materiał: silikon,
-posiada regulację zapięcia,
-zapinana na zatrzask (napy),
-kolor: zielony,
-wymiary: 21 x 3,5 x 0,2 cm.

Koszty i terminy dostawy

arrow-icon
clock-icon

Możliwość zwrotu

Każdy produkt możesz zwrócić w ciągu 14 dni
original-icon

Nowe i oryginalne produkty

Każdy produkt w ofercie sklepu 4GIFT jest fabrycznie nowy i pochodzi od oryginalnego producenta, co gwarantuje jakość i pewność zakupu.
ssl-icon

Bezpieczne zamówienie

Twoje połączenie jest szyfrowane bezpiecznym certyfikatem SSL, a dane wykorzystujemy tylko do realizacji zamówienia.
live-icon

Zobacz na żywo

Wszystkie dostępne produkty możesz zobaczyć na żywo w naszym warszawskim showroomie

question-icon

Masz pytania?

phone-icon

Zadzwoń: +48 (22) 354 68 46

poniedziałek - piątek: 10:00 - 19:00

sobota: 11:00 - 16:00

Podoba Ci się ten produkt

podziel się nim ze swoimi bliskimi!

Znasz ten produkt?

Dodaj swoją opinię

Napisz własną recenzję

1. Twoja ocena produktu

2. Twoja recenzja

3. Twój podpis

19,00 zł