Nietopniejące kieliszki

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 34,00 zł

Cena promocyjna: 29,00 zł

LUB

Nietopniejące kieliszki

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Alkohol powinno pić się schłodzony. Jeżeli chcesz być pewien, że zawsze taki będzie zainteresuj się nietopniejącymi kieliszkami.

Opis produktu

Jak pić zimne trunki bez wysiłku? Wystarczy zaopatrzyć lodówkę w stosowną butelkę, a zamrażalnik w nietopniejące kieliszki. Niech one zajmą się chłodzeniem szotów za Ciebie, a Ty baw się i śmiej.


Czy jesteś smakoszem, degustatorem, czy okazjonalnym amatorem czystej, wiesz jedno: mocny alkohol najlepiej smakuje schłodzony.


Możesz zmrozić butelkę w lodówce: wtedy na stole postawisz ją apetycznie oszronioną. Ale wszyscy dobrze wiemy, że na długo to nie pomoże. Czy to gorąca atmosfera, czy zwykłe warunki środowiska sprawią, że po chwili z dumnie schłodzonej, butelka zamieni się w zwykłą ciepłą. Smutne, tak, wszyscy kiwamy z żalem głowami, że nie przyszło nam imprezować na biegunie. Ale i na to jest sposób, by wódka byłą zimna i przyjemnie grzała dopiero od środka. Polak potrafi, czyli nietopniejące kieliszki.


Po pierwsze: jak sama nazwa wskazuje, nie topnieją. Sprytnie zaprojektowane, posiadają między ściankami specjalny płyn, który po wstawieniu do zamrażalnika zamienia się w lód. Co dalej pewnie się domyślasz, lód w kieliszku schładza twoją wodę ognistą, nie powodując jej haniebnego rozcieńczenia.


Po drugie: nietopniejące kieliszki wykonane są z wysokiej jakości akrylu. Co nam to daje? Nie pękną w lodówce, nie zrobią bałaganu ani nikt się nimi przypadkiem nie uszkodzi. Bo co jak co, ale bezpieczeństwo też się liczy.


Po trzecie: zapewniają niepowtarzalne wrażenia picia zimnego alkoholu, gdy tylko najdzie cię ochota na parę głębszych z paczką znajomych. Najlepiej nie wyjmuj ich z lodówki, tak na wszelki wypadek.Specyfikacja:
- zestaw składa się z 4 nietopniejących kieliszków
- kieliszek wykonany jest z wysokiej jakości akrylu
- pojemność 50ml
- między ściankami kieliszka znajduje się płyn, który po zamrożeniu zmienia się w lód
- można myć w zmywarce
- dopuszczony do kontaktu z żywnością, atest sanepidu

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Kask piwny

Kask piwny

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 29,00 zł

Formy lodowe - bomby

Formy lodowe - bomby

34,00 zł
Imprezowe kółko i krzyżyk

Imprezowe kółko i krzyżyk

59,00 zł
Lodowe kieliszki

Lodowe kieliszki

Normalna cena: 25,00 zł

Cena promocyjna: 19,00 zł

Imprezowy golf

Imprezowy golf

59,00 zł