Martwy Fred

Dostępność: Brak w magazynie

29,00 zł

Martwy Fred

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Każdy z nas czasem ma ochotę kogoś dźgnąć długopisem. Pod koniec dnia pracy, gdy już napisaliśmy ostatnią linijkę pracy domowej lub po skończonym egzaminie. Taki stojak zapewni należyte miejsce znienawidzonemu pisakowi oraz wieczny spoczynek i ostatnią posługę.

Opis produktu

Długopis to bardzo złośliwa rzecz, która potrafi schować się w momencie gdy najbardziej go potrzebujesz. Ktoś dzwoni, musisz szybko coś zapisać a tu wredny pisak odtoczył się pod stos kartek i nijak nie da się odnaleźć. Oczywiście jak już go znajdziesz masz wrażenie, że wygląda jakby patrzył się na Ciebie i złośliwie uśmiechał.


Żeby uniknąć takich sytuacji  polecamy zainwestowanie w stojak na długopis. Najlepiej oczywiście w jakiś oryginalny. Martwy Fred to chyba jeden z najbardziej nietypowych przedstawicieli tego gatunku.  Wygląd inspirowany miejscem zbrodni przypadnie do gustu każdemu fanowi  horrorów, a przy okazji lekko zszokuje osoby o słabszych nerwach.


Martwy Fred idealnie nadaję się na biurko szefa, prezesa czy innej wysoko postawionej persony. Z wystającym prosto z serca długopisem i nie do końca żywym wyglądem pokazuje co się może stać z osobą, która zawraca głowę w błahych sprawach albo firmowemu leniowi. A każdy uczeń i student może rytualnie pokazywać na nim co sądzi o stosach pracy domowej.


Ewentualnie polecamy ten gadżet jako lekko ironiczny prezent dla wszystkich biurowych, czy też domowych frustratów. Zawsze będą mieli kogoś kogo mogą dźgnąć długopisem.


Specyfikacja:
-stojak na długopis w formie zabitego ludka,
-w razie nadmiaru stresu można go dźgać do upadłego,
-kolor: czerwony,
-wymiary: 13 cm x 8 cm x 2 cm,
-materiał: silikon,
-wymiary opakowania: 20 cm x 14 cm.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Rekin - przybornik biurowy

Rekin - przybornik biurowy

54,00 zł
Skacowany przybornik biurowy

Skacowany przybornik biurowy

49,00 zł
Ręcznik Crime Scene

Ręcznik Crime Scene

69,00 zł
Karteczki memo - origami

Karteczki memo - origami

9,00 zł
Krwawy żel pod prysznic

Krwawy żel pod prysznic

34,00 zł