Mapka Zdrapka Świat - Platinum

139,00 zł
LUB

Mapka Zdrapka Świat - Platinum

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Krótki opis

Elegancka i pomysłowa mapa świata do zdrapywania. Odkrywaj miejsca, oznaczaj trasy podróży i ciesz oczy niebanalną ozdobą ściany oraz oryginalnym dowodem globtroterskiej pasji!

Opis produktu

Wyobraź sobie mapę świata, która nie tylko wygląda pięknie, jest funkcjonalna, rozbudza ciekawość i inspiruje do podróży ale też… jest personalizowalna! Co to znaczy? Że nie tylko możesz ją zdrapywać oznaczając odwiedzone zakątki świata, ale też oznaczać trasę podróży oraz ulubione miejsca, które skradły Twoje serce. Taka właśnie jest Mapka Zdrapka Platinum!


Elegancka, cała utrzymana w platynowej kolorystyce doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Srebrzystobiała barwa przykuje uwagę każdego, wyglądając stylowo i nowocześnie. A po zdrapaniu poszczególnych elementów pięknie kontrastuje nadając niebanalne tło dla odkrytego przez Ciebie świata. Ale to nie wszystkie jej zalety.


Mapka Platinum jest bardzo funkcjonalna i pozwala na personalizację. Dołączone do niej naklejki umożliwią Ci oznaczenie tras podróży oraz ulubionych miejsc, a całą mapę możesz zdrapywać dedykowaną monetą. Taki zestaw skradnie serce niejednego globtrotera!


Mapka Zdrapka Świat – Platinum to doskonały pomysł na prezent dla wielbiciela podróży, oraz każdego kto nie umie długo usiedzieć w jednym miejscu. Od pilota, po managera który wciąż jest w podróży oraz ucznia odkrywającego dopiero świat – ten gadżet będzie dla nich idealnym wyborem!


Specyfikacja:
-Mapka Zdrapka – Platinum (Scratch Map Platinum),
-mapa świata do zdrapywania,
-kolor: platynowy (srebrzystobiały) ,
-zestaw zawiera: mapę świata do zdrapywania, dedykowaną monetę do zdrapywania emulsji, zestaw naklejek do wytyczania tras podróży oraz oznaczania ulubionych miejsc,
-kolor emulsji do zdrapywania: platynowy,
-kolor mapy po zdrapaniu: platynowo-wielobarwny,
-język: angielski,
-wymiary: 82,5 x 59,4 cm,
-materiał: papier, folia, farba,
-producent: Luckies.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Sprawdź także inne mapy zdrapki.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Mapka Zdrapka Świat - Edycja Tablicowa

Mapka Zdrapka Świat - Edycja Tablicowa

109,00 zł
Mapka Zdrapka - Mapa Przygód

Mapka Zdrapka - Mapa Przygód

119,00 zł
Mapka Zdrapka - USA

Mapka Zdrapka - USA

89,00 zł
Mapka Zdrapka - Hello

Mapka Zdrapka - Hello

109,00 zł
Mini Mapka Zdrapka - Świat

Mini Mapka Zdrapka - Świat

59,00 zł