Mapa Świata - Wyszywanka

Dostępność: W magazynie

119,00 zł
LUB

Mapa Świata - Wyszywanka

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Krótki opis

Stwórz swoją własną, wyjątkową Mapę Świata! Planuj, wyszywaj i czuj dumę za każdym razem gdy na nią spoglądasz. Oto idealny gadżet dla wszystkich wielbicieli podróży.

Opis produktu

Przed Tobą wyjątkowa mapa świata którą możesz dowolnie przyozdabiać. Wystarczy igła, kolorowe nitki i głowa pełna marzeń o podróżach! Ten niebanalny gadżet powinien zdobić ścianę każdego podróżnika. I chociaż do jej używania przyda się nieco zdolności manualnych, to z każdym ściegiem, dodanym elementem i wyznaczoną trasą to Ty będziesz rozwijać się jako podróżnik. No i w haftowaniu zyskasz jednoznacznie miano eksperta…


Pomysłowa, rozwijająca, inspirująca, intrygująca, niebanalna i pozwalająca na pełną personalizację. Taka właśnie jest Mapa – Wyszywanka. A najlepsze jest to, że jeśli zmienisz plany albo zapędzisz się z haftem, zawsze możesz delikatnie spruć motyw i skorygować ścieg wyznaczając nową trasę, zupełnie jak w życiu. I najważniejsze: masz 100% pewności, że nikt na świecie nie będzie miał takiej samej mapy, ta może być tylko Twoja, jedyna i niepowtarzalna!Do pięknej i wyjątkowej ozdoby jaką może stać się ta mapa dzielą Cię cztery kroki. Krok pierwszy: rozłóż mapę. Krok drugi: zaplanuj cel i trasę podróży. Krok trzeci: wyszyj trasę dodając od siebie wybrane dekoracje jak np. symbol statku, samolotu lub miejsce gdzie można spotkać egzotyczne zwierzęta. Krok czwarty: zawieś gotowe dzieło i podziwiaj! A od podziwiania już tylko moment do realizacji wymarzonego planu.


Co jeśli nie umiesz wyszywać? Nie chodzi o piękne ozdobne hafty, ta mapa będzie świetnie wyglądać nawet z najprostszym ściegiem, szczególnie, że zawsze możesz spruć i zacząć od nowa. Jeszcze nie masz na swoim koncie podróży? Jeszcze lepiej! Masz przed sobą mapę świata i nieskończone możliwości planowania i korygowania kursów, masz dosłownie cały świat w zasięgu ręki! A miejsce na mapę zawsze się znajdzie – wystarczy zawiesić choćby i na gwoździu.


Oto doskonały pomysł na prezent dla podróżnika. Igłą operować każdy chyba umie, a Ty masz pewność, że Twoja mapa będzie absolutnie wyjątkowa.


Specyfikacja:
-Mapa Świata – Wyszywanka (Cross Stitch Map),
-mapa świata w niebanalnej formie wyszywanki,
-mapa posiada nadrukowane kontynenty, wyspy oraz zaznaczone granice państw świata,
-materiał: poliester,
-mapa posiada dwie drewniane deseczki – ramy,
-kolor: biały (naturalny) z czarnymi elementami ozdobnymi,
-wymiary: 59,4 x 45 cm,
-producent: Suck Uk,
-opakowanie zawiera: mapę, 4 kolorowe włóczki i 2 igły,
-mapę można zawiesić na ścianie na lince np. wieszając na kołku.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!
-Uwaga! Nie prać, w razie zabrudzenia (kurz) przetrzeć suchą ściereczką!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Mapa Odkrywcy - Polska

Mapa Odkrywcy - Polska

Normalna cena: 79,00 zł

Cena promocyjna: 59,00 zł

Mapka zdrapka XL - Świat

Mapka zdrapka XL - Świat

139,00 zł
Korkowa Mapa XL

Korkowa Mapa XL

99,00 zł
Mapa Zdrapka dla Dwojga

Mapa Zdrapka dla Dwojga

Normalna cena: 79,00 zł

Cena promocyjna: 59,00 zł

Tablicowa mapa świata

Tablicowa mapa świata

119,00 zł