Mama Nessie - potworna łyżka cedzakowa

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 59,00 zł

Cena promocyjna: 49,00 zł

LUB

Mama Nessie - potworna łyżka cedzakowa

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Przygotuj się na wizytę legendy na obiedzie! Łyżka cedzakowa w kształcie potwora Nessie wniesie nieco magii do Twojej kuchni.

Opis produktu

Co powiesz na obiad w towarzystwie legendy? I to takiej co zamiast siedzieć i czekać na gotowe z ochotą pomoże Ci w kuchni? Akurat mamy tu najsławniejszego potwora na świecie i tak się składa że uwielbia gotować pierogi!


Oto gadżet, który doda wesoły akcent każdej kuchni. Jest nie tylko uroczy, ale absolutnie praktyczny, bowiem Mama Nessie to wyspecjalizowana pomoc kuchenna. Nikt z taką gracją nie wyłowi warzyw z rosołu co ona. Lubisz pierogi? Mama Nessie przewiezie na swym grzbiecie nawet dużą porcję. Odcedzi, wyłowi, pozwoli przełożyć co trzeba, a że magiczny z niej stwór, nic się nie boi wrzątku ani gorących dań. Przecież pyzy na zimno są zwyczajnie niesmaczne! Kto jak kto ale Mama Nessie dopilnuje żeby jeść jak należy. Domowo, pysznie i świeżo ugotowane.


Możesz ją trzymać w komplecie z Nessie - potworną chochlą, Mama Nessie chętnie użyczy jej miejsca na swoim grzbiecie, a razem będą tworzyć duet specjalnego zastosowania! Chochla do zupy i łyżka cedzakowa do wyławiania z garnka np. pysznych pierogów. Taki duet sprawi radość każdemu wielbicielowi domowej kuchni i pomysłowego designu.


Specyfikacja:
-Mama Nessie - potworna łyżka cedzakowa, -kolor: niebieski,
-wymiary: 29 x 12 x 11 cm,
-materiał: wzmocniony nylon,
-producent: Ototo Design.
-wytrzymuje temperaturę do 200 stopni Celsjusza.
-Nie wystawiaj produktu na bezpośredni kontakt z ogniem!
-Przed pierwszym użyciem produkt należy dokładnie umyć!
Można myć Mama Nessie w zmywarce. Nie można używać jej jednak w kuchence mikrofalowej! Mama Nessie lubi gorące kąpiele, ale lepiej nie wystawiaj jej długotrwale na działanie wysokich temperatur!
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Polecamy również