Magnetyczny kociak

Dostępność: W magazynie

49,00 zł
LUB

Magnetyczny kociak

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Wreszcie kociak który nie tylko przyciąga spojrzenia, ale też… akcesoria biurowe. Uroczy zwierz który zaprowadzi porządek na Twoim biurku.

Opis produktu

Każdy wielbiciel kotów powie Ci, że te zwierzaki mają w sobie szczególny magnetyzm. Ich spojrzenie elektryzuje. Obecność przyciąga wzrok. Osobowość nie daje się ująć w żadne ramy, bo koty jako zwierzęta niezależne zawsze chodzą własnymi ścieżkami. Ten upodobał sobie stanie na biurku. I wyjątkowo… zamiast bałaganić zaprowadzi na nim ład i harmonię!


Magnetyczny kociak to niezastąpiony pomocnik biurowy. Jemu jednemu wybaczysz spacerowanie wśród notatek, dokumentów i pisaków. Niczego nie strąci, nie zostawi śladów ani nie przygniecie. Za to ofiarnie i z prawdziwie kocim wdziękiem będzie nosił na grzbiecie niezbędne Ci spinacze. Jest bowiem dosłownie magnetyczny i metalowy drobiazg lgnie do niego lepiej niż kurz w spod łóżka do kociej kity.


Taki kot to nie tylko subtelna dekoracja na biurku kociarza, ale przede wszystkim niezbędny gadżet. I ani Puszek, ani Kiciuś nie będą o niego zazdrosne. Idealny prezent nawet jeśli wydaje Ci się, że na kolejnego kota już nie starczy miejsca. Tego wyjątkowo zawsze można zabrać ze sobą do pracy!


Specyfikacja:
-Magentyczny Kociak (Pussy Magnet Desctop Magnet),
-stojak na spinacze w formie sylwetki spacerującego kota,
-wymiary: 8,5 x 8,5 x 3 cm,
-materiał: plastik (PVC), magnes,
-kolor: czarny,
-producent: Thumbs Up,
-spinacze nie są dołączone do zestawu.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Z uwagi na występowanie drobnych elementów i możliwość zadławienia produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat!
-Uwaga! Z powodu występowania magnetycznych elementów należy zachować ostrożność przy używaniu produktu w pobliżu urządzeń elektronicznych oraz magnetycznych.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Udekoruj swój kubek - Kotki

Udekoruj swój kubek - Kotki

29,00 zł
Magnetyczna owca

Magnetyczna owca

49,00 zł
Skacowany przybornik biurowy

Skacowany przybornik biurowy

49,00 zł
Magnetyczny Jednorożec

Magnetyczny Jednorożec

39,00 zł
Magnetyczne zakładki - Szalone Koty

Magnetyczne zakładki - Szalone Koty

19,00 zł