Magnetyczny Jednorożec

39,00 zł
LUB

Magnetyczny Jednorożec

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Dodaj trochę magii do swoich codziennych czynności – postaw na jednorożce. Magnetyczny stojak na spinacze w formie głowy białego jednorożca.

Opis produktu

Obietnica zdążenia zawsze ze wszystkim jest trochę jak wiara w jednorożce. Nie przeczymy, są ładne, ale niestety można je włożyć między bajki. Ale przecież odrobina magii każdemu jest potrzebna!


Oto najbardziej uroczy stojak na spinacze na całym świecie. Sami bogowie (głównie boginie ale Apollo mówi, że fajny) Olimpu by taki chcieli, a Ty możesz go mieć na swoim biurku. Nie zrobi za Ciebie magicznie całej zaległej pracy. Nawet nie sprzątnie bałaganu w notatkach – mitycznemu stworzeniu to nie przystoi. Ale będzie trwał. Z dumnie uniesioną głową, rogiem sterczącym z czoła, malowniczo spływającą grzywą i pewnym siebie uśmiechem. Oblepiony Twoimi spinaczami aż po czubek spiczastego ucha. I dzięki niemu poznasz co to znaczy Przypinanie Notatek w wersji analogowej. Taki pomocnik to skarb droższy niż legendarne złote runo.


Stojak jest naprawdę uroczy i każda fanka My Little Pony będzie nim zachwycona (nawet jeśli swoje kucyki przekazała dawno temu młodszemu pokoleniu). Wykonany z wielką dbałością o detale świetnie prezentuje się zarówno na domowym biurku jak i w pracy. Taki kucyk to doskonały, zwariowany i praktyczny pomysł na prezent, a takie cechy ciężko połączyć w jedno… tutaj zadziałała mistyczna siła!


Specyfikacja:
-Magentyczny Jednorożec (Unicorn Paperclip Holder),
-stojak na spinacze w formie głowy jednorożca,
-wymiary: 9,5 x 11 x 4,8 cm,
-materiał: plastik (PVC), magnes,
-kolor: biały,
-producent: Mustard,
-spinacze nie są dołączone do zestawu.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Z uwagi na występowanie drobnych elementów i możliwość zadławienia produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat!
-Uwaga! Z powodu występowania magnetycznych elementów należy zachować ostrożność przy używaniu produktu w pobliżu urządzeń elektronicznych oraz magnetycznych.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Magnetyczny otwieracz na lodówkę

Magnetyczny otwieracz na lodówkę

69,00 zł
Magnetyczne zakładki - Szalone Koty

Magnetyczne zakładki - Szalone Koty

19,00 zł
Magnetyczna chmurka – wieszak na klucze

Magnetyczna chmurka – wieszak na klucze

79,00 zł
Magnetyczna owca

Magnetyczna owca

49,00 zł
Magnetyczny Geniusz

Magnetyczny Geniusz

39,00 zł