Magnetyczny Geniusz

Dostępność: W magazynie

39,00 zł
LUB

Magnetyczny Geniusz

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Magnetyczny stojak na spinacze w formie głowy Einsteina. Przyciągnie nie tylko spinacze ale przede wszystkim spojrzenia!

Opis produktu

Podobno każdy geniusz ma w sobie coś magnetycznego. Ten z pewnością i to dużo więcej niż tylko zabawny wygląd. Miniaturowy Einstein od dziś może zdobić Twoje biurko i przypominać, że nauka oraz praca też może być zabawna!


Magnetyczny Geniusz stroi do Ciebie słynną minę Einsteina. Za nic ma poważne zadania i nudne obowiązki, woli do wszystkiego dodać szczyptę humoru. Idź za jego przykładem i zrób mu fryzurę ze spinaczy. Może być irokez albo szalony nieład, wybór należy do Ciebie. A nasz naukowiec nie tylko utrzyma na głowie nową spinaczową fryzurę, ale przede wszystkim potrzyma Twoje spinacze. Taki stojak powinien znaleźć się na każdym biurku, nie tylko fizyka!


Oto sposób jak dodać nieco humoru do codziennych obowiązków. Postaw go na biurku w szkole, pracy lub domu i niech przypomina wszystkim że tak wybitny umysł jak Albert Einstein znany jest nie tylko ze swoich odkryć. Możesz być nawet wybitnym naukowcem, prymusem czy superpracownikiem ale należy Ci się odrobina zabawy.


Taki stojak na spinacze polecamy na prezent dla każdego kto musi spędzać przy biurku długie godziny. W ciągu dnia znajdźcie czas na chociaż krótką przerwę i odrobinę zabawy – to zalecenie od doktora… Einsteina!


Specyfikacja:
-Magentyczny Geniusz – Genius Paperclip Holder,
-stojak na spinacze w formie popiersia Alberta Einsteina,
-wymiary: 10 x 7 x 7,5 cm,
-materiał: plastik (PVC), magnes,
-kolor: szary,
-spinacze nie są dołączone do zestawu.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Z uwagi na występowanie drobnych elementów i możliwość zadławienia produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat!
-Uwaga! Z powodu występowania magnetycznych elementów należy zachować ostrożność przy używaniu produktu w pobliżu urządzeń elektronicznych oraz magnetycznych.

Polecamy również