Magnetyczne zakładki - Stylowe Flamingi

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny

19,00 zł

Magnetyczne zakładki - Stylowe Flamingi

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Mają długą szyję, smukłe nogi i zdobią się w piórka! Oto stylowe flamingi, co z szykiem i wdziękiem wkraczają do… świata książek!

Opis produktu

Jaki jest najbardziej glamour ptak bez którego żadna impreza na rajskiej plaży nie może się odbyć? Oczywiście, że nie dzięcioł, tylko FLAMING: różowy aż oczy bolą, ozdobny, chociaż nie zawsze prawdziwy. Już dziś zaproś te kolorowe ptaki do siebie! Mamy ich specjalną, kieszonkową wersję: tylko dla stylowo oczytanych!


Zakładki do książek z czterema, absolutnie stylowymi flamingami. Każdy inny, razem tworzą dwie urocze pary z wyższych sfer ornitologii. Ubrane jak na galę, w normalnych warunkach z chęcią zapozowałyby przy ściance, ale dziś mają ważniejsze zadanie. Bowiem z racji swoich tycich gabarytów doskonale prezentują się między kartkami książek. I właśnie z ich pomocą masz niebywałą okazję wynieść czytelnictwo do rangi najbardziej glamour hobby naszych czasów. Drukowane książki to już teraz retro więc chwal się nimi jak nową parą szpilek. Z naszymi flamingami nie umknie Ci ani jedno ważne słowo z rozprawy filozoficznej. Ich smukłe nogi (ech, nogi aż do szyi!) z gracja zaznaczą ostatnią przeczytaną stronę. A Ty pokażesz światu, że styl i mądrość mogą jak najbardziej iść w parze!


Zakładki do książek ze stylowymi flamingami to doskonały prezent dla każdego wielbiciela trendów, stylistki, fashionistki i oczywiście wszystkich miłośników książek. Nie musimy chyba wspominać że to idealny gadżet dla wszystkich sympatyków flamingów?!


Specyfikacja:
-Magnetyczne zakładki do książek – Stylowe Flamingi (Fancy Flamingos Bookmarks)
-zakładki do książek ozdobnie wizerunkami czterech flamingów,
-komplet składa się z 4 różnych zakładek,
-flamingi w komplecie: dwa męskie i dwa żeńskie,
-wymiary jednej zakładki: ok. 7 x 3,5 x 0,2 cm,
-materiał: magnes, plastik,
-producent: Mustard.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 14 lat!

Polecamy również