Lubię szoty! – kieliszki

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 34,00 zł

Cena promocyjna: 19,00 zł

LUB

Lubię szoty! – kieliszki

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Szoty które dosłownie dają się lubić! A jak wódka jest ciepła, to po prostu odwróć kieliszek i daj dislike’a!

Opis produktu

Szoty mają specjalną, socjalizującą właściwość. Polejesz kilka razy i masz zapewnioną pełną integrację imprezujących gości. Jednak poza masowym selfie z dziubkiem, bijącym ostatnio szczyty popularności, jest jeszcze jeden sposób by przenieść bibę na sociale. Daj lajka kielonowi!


Oto kieliszki dla prawdziwych fanów społeczności. Nie wymagają integracji z facebookiem, same już mają jej pod dostatkiem. A do tego są wyposażone w przez wszystkich wyczekiwany dislike.


Obsługa tych kieliszków jest prosta jak konstrukcja cepa. Zupełnie jak beta aplikacji. Po wychyleniu szota wystarczy postawić kieliszek kciukiem w górę (po następną kolejkę) lub w dół (pasuję). Wstrzymać się od głosu nie da rady, a takie graficzne rozwiązanie jest idealne dla wszystkich gości posiadających problemy z artykułowaną mową po spożyciu.


Tylko od Ciebie zależy czy Twoje imprezy będą lubiane czy też nie, więc zaopatrz się w nasze małe, poręczne mierniki trendów. Takie kieliszki to skarb każdego imprezowego social media ninja!


Specyfikacja:
-kieliszki Lubię szoty! (I like shots),
-zestaw zawiera dwa kieliszki,
-producent: Fred & Friends,
-materiał: szkło,
-kolor: przezroczyste z kolorowym nadrukiem,
-wymiary:  6,7 x 5,7 x 5,7 cm każdy.
-Uwaga! Myć tylko ręcznie!

Polecamy również