Lodowy uśmiech

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 19,00 zł

Cena promocyjna: 15,00 zł

LUB

Lodowy uśmiech

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Taki zmrożony uśmiech może zagościć w Twojej szklance! Kostki lodu w formie wesołych buziek – nasz ulubiony zwiastun dobrej zabawy.

Opis produktu

Zimny napój wywołuje u Ciebie pozytywne emocje, to pewne. A uśmiechnięty zimny napój? Nasze kostki lodu nawet największego ponuraka zmuszą do uśmiechu, a stąd krótka droga do zabawy!


Czy zimno, czy ciepło napoje serwować należy z lodem. Szczególnie te towarzyszące imprezom i dobrej zabawie. Jednak jeśli już od pierwszej chwili chcesz wprawić się w dobry nastrój zaserwuj uśmiech. Wesoły i chociaż z lodu, to roztopi niejedno serce.


Foremka do lodu „Have an ice day!” to nasz gadżet niezmiernej potrzeby na każdą imprezę. Nie ważne czy gościsz zlot miłośników suchego dowcipu, rodzinę z dalekich stron, zgraję urodzinowych gości dziecka czy paczkę znajomych – każdemu należy się uśmiech. Od progu, wesoło krążący w szklance! Dlatego polecamy Ci nie czekać na okazję do zabawy tylko samodzielnie zorganizować małe, wesołe spotkanie… z lodowymi uśmiechami w tle oczywiście.


Specyfikacja:
-Lodowy uśmiech – Have an Ice Day,
-foremka do kostek lodu,
-każdorazowo można uzyskać: 7 kostek lodu
-kolor: żółty,
-materiał: guma silikonowa,
-wymiary: ok. 15,3 x 15,3 x 2 cm.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką!


Sprawdź także inne foremki do kostek lodu.

Polecamy również