Lodowa czacha

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 39,00 zł

Cena promocyjna: 29,00 zł

LUB

Lodowa czacha

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Śmierć ciepłym napojom! Lodowa czacha niechaj schłodzi Twoje napoje.

Opis produktu

Temperatura rośnie, robi się upalnie, można wręcz umrzeć z gorąca. Pozostaje nam zaopatrzyć się w lód, dużo lodu, duży lód, najlepiej niemal na całą szklankę i tylko dolewać ulubionego napoju. Oto foremka do lodu która zabije ciepło, dosłownie zamrozi Ci czaszkę.


Mrożona czacha to idealne rozwiązanie jeśli chcesz mieć dużą, ledwo mieszczącą się w dłoni kostkę lodu. Do tego niebanalną kostkę bo w kształcie czachy, z otworami na oczy, charakterystyczną szczęką i uśmiechem godnym wesołego szkieleciora z kreskówek. Dzięki temu że foremka składa się z dwóch części łatwo wyjmiesz z niej swoją lodową czachę. A jeśli stawia ona opór przeciw topieniu w szklance wystarczy zostawić foremkę na chwilę w pokojowej temperaturze. Specjalny otwór u góry służy do napełniania formy wodą, po prostu złóż ją w całość, sprawdź czy jest dobrze zamknięta i napełnij. Pamiętaj żeby nalać odrobinę mniej wody niż mieści forma, pęcherzyki powietrza w trakcie zamarzania i tak sprawią że lód zwiększy objętość.


Dodatkowo możesz użyć przegotowanej wody – wtedy lodowa czaszka powinna być przejrzysta,  a żeby nabrała kolorów po prostu dolej nieco soku do wody.


Świetny pomysł na prezent zarówno dla gadżetomaniaka, wielbiciela długich wieczorów przy czymś zimnym, imprezowicza jak i miłośnika motywów z czachą.


Specyfikacja:
-foremka do lodu w kształcie czaszki,
-producent: Fred & Friends,
-kolor: szary,
-materiał: silikon,
-wymiary: 7 x 7 cm x 6,5 cm .


Sprawdź także inne foremki do kostek lodu.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Foremka do jajek – czaszka

Foremka do jajek – czaszka

39,00 zł
Szklanka - czaszka zagłady

Szklanka - czaszka zagłady

19,00 zł
Lodowe kości

Lodowe kości

Normalna cena: 23,00 zł

Cena promocyjna: 19,00 zł

Bandycki kubek

Bandycki kubek

39,00 zł
Lodowe mózgi

Lodowe mózgi

19,00 zł