Leniwy kubek Deluxe

Dostępność: W magazynie

59,00 zł
LUB

Samomieszający kubek

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Idealny gadżet gdy nie masz siły zawracać sobie głowy łyżeczką. Kubek dla wszystkich którzy uważają, że życie jest za krótkie na dokładne mieszanie kawy. 

Opis produktu

Poranna kawa może być za słaba, za zimna, albo za gorąca. Ale nigdy nie niedomieszana. To samo tyczy się herbaty i kakao, zbrodnią przeciwko spragnionej ludzkości jest nie domieszać cukru. My byśmy Wam tego nigdy nie zrobili.


Dla tych wszystkich z nas, którym zdarzyło się pić źle wymieszany napój, nieopatrznie wsadzić sobie w oko łyżeczkę, albo co gorsza doświadczyć mieszania porannej kawy nożem stołowym mamy wybawienie. Kubek który sam zamiesza Twój ulubiony napój. Wystarczy go napełnić i nacisnąć żółty guzik umieszczony na uszku. Samo się zrobi, a właściwie to dokładnie wymiesza. Przez ten czas możesz robić cokolwiek, ale uprzedzamy: trzymaj rękę na pulsie, bo wir może Cię pochłonąć.


Wykonany ze stali nierdzewnej, wygodny w użytkowaniu, pomysłowy i wyposażony w wieczko z wygodnym otworkiem do picia. Sam może się nie zaleje, ale po naciśnięciu guzika sam wszystko dokładnie wymiesza z precyzją szwajcarskiego robota kuchennego. Tyle, że ten gadżet możesz mieć zawsze ze sobą.


Świetny kubek w pracy jak i podróży sprawi, że zapomnisz o łyżeczkach. A w akademiku sprawdzi się w sam raz, gdy gonisz z kawą na poranne zajęcia. Idealny pomysł na prezent dla wszystkich zabieganych.


Specyfikacja:
-Leniwy kubek (Self Stirring Mug),
-kubek który sam miesza napoje, wystarczy nacisnąć guzik,
-wykonany jest ze stali nierdzewnej tworzącej zewnętrzną oraz wewnętrzną warstwę,
-wyposażony jest w wirniczek umieszczony na dnie, zasilany bateriami 2 x AAA (nie ma ich w zestawie),
-szczelnie dopasowana pokrywka zapobiega rozlewaniu płynów oraz umożliwia  popijanie „w drodze”,
-wymiary: 11,6 x 9 cm
-pojemność: 350 ml,
-łyżeczka: nie wymagana, w sumie to zbędna.
-Uwaga! Nie zmywać w zmywarce. Nie używać w kuchence mikrofalowej. Myć miękką gąbką z użyciem łagodnych środków czystości.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci! 


Sprawdź także inne fajne kubki.

Polecamy również